Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 13.76 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Crivăț

3.270 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iu comercial CENTRAL DN4 Bude?ti 100 mp tra ...

Central, Budești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial central in ora?ul Bu ...

Central, Budești

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

202.631 €
/ lună 5.97 € / mp / lună

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + optiune co ...

Nord, Budești

La ~5km distanță

33.963 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
/ lună 6 € / mp / lună
86.054 €

Teren 10,124mp Budesti + optiune comasare

Central, Budești

La ~5km distanță

10.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

120.000 €
/ lună 5.80 € / mp / lună
124.200 €

Vanzare Teren Intravilan Herasti Giurgiu 2 HA

Herăști

La ~5km distanță

20.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

125.000 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

TERENURI extravilane Herasti direct proprietar ...

Herăști

La ~5km distanță

250.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

1.520 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala Frumusani - Buciumeni

Buciumeni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

907 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren extravilan Cota parte 29/64 Greaca, ID: R ...

Puțu Greci

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

800.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate Investitionala: Teren 8 Ha Nuci, C ...

Nuci

La ~10km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

450.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren arabil Vasilati

Vasilați

La ~10km distanță

660.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~10km distanță

6.576 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ghimpati, hala 500 mp

Ghimpați

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

4.999 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

OCAZIE! 522mp teren INTRAVILAN Ghimpati, Giurgi ...

Ghimpați

La ~10km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

14.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand Teren - Zona Giurgiu - Schitu

Ghimpați

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren popesti calarasi

Popești

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

16.900 €
/ lună 25.30 € / mp / lună

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Popești

La ~15km distanță

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

241.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Popești

La ~15km distanță

10.500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

25.700 €
/ lună 17.97 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 1430 mp Sat Izvoarele, ...

Teiușu

La ~15km distanță

1.430 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren in Frumusani

Pasărea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună
21.500 €

Teren Frumusani Gaz- Curent 400 mp | D.N. 4

Pasărea

La ~15km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

120.000 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Teren Pasarea - Frumusani - deschidere la DN4 - ...

Pasărea

La ~15km distanță

2.010 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

144.710 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren intravilan Frumusani, zona Pasarea | Desc ...

Pasărea

La ~15km distanță

4.990 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

124.444 €
/ lună 49.54 € / mp / lună

Vanzare teren Frumusani/Pasarea - Strada Albiei

Pasărea

La ~15km distanță

2.512 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Loturi intravilane 300 mp, la 10 km de Centura ...

Pasărea

La ~15km distanță

300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Hala ideal productie Oltenita

Mitreni

La ~15km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

3.600 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

Hala renovata Orasul Alexandria

Mitreni

La ~15km distanță