Proprietar
Proprietăți unice: 218
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
3

2.296 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spatiul stradal 164 mp cu doua intrar ...

Unirii, Sector 3

837 m

164 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
2

2.461 €
/ lună 14.56 € / mp / lună

Comision 0! Spatii de birouri in zona Bd-ul. Un ...

Unirii, Sector 3

169,5 mp utili
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

791 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Apartament 3 camere Bulevardul Unirii | Ideal b ...

Unirii, Sector 3

607 m (8 min)

92 mp utili
1986

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

4.694 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Comision 0! Spatii de birouri in zona Bd-ul. Un ...

Unirii, Sector 3

388 mp utili
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.600 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Parter Spatiu Birouri Regina Maria /Piata Uniri ...

Unirii, Sector 3

180 mp utili
3E
1940
Agenție

1 săptămână în urmă
9

11.799 €
/ lună 13.96 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Bd.Unirii | 845 mp | Vizibi ...

Unirii, Sector 3

926 m (12 min)

845 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

605 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriere Birou 2 camere balcon Unirii

Unirii, Sector 3

55 mp
2008
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

3.630 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Spatiu comercial | Unirii | Centru Vechi

Unirii, Sector 3

176 m (2 min)

220 mp utili
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

9.680 €
/ lună
8.000 €
48.40 € / mp / lună

Unirii, restaurant complet mobilat si utilat | ...

Unirii, Sector 3

200 mp utili
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

5.070 €
/ lună 39 € / mp / lună

Unirii - Horoscop - Cantemir - sup 130 mp - pre ...

Unirii, Sector 3

61 m

130 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.550 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 120mp | etaj 1 | cladire de ...

Unirii, Sector 3

120 mp
2010
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.550 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 120mp | etaj 5 | cladire de ...

Unirii, Sector 3

120 mp
2010
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.400 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Unirii | spatiu de 90mp | parter | cladire de b ...

Unirii, Sector 3

90 mp
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

595 €
/ lună 9.92 € / mp / lună

Inchiriere Birou 1 Camera Bloc Nou Unirii

Unirii, Sector 3

60 mp
2008
4E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

4.004 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri langa metrou Unirii - ...

Unirii, Sector 3

99 m (1 min)

286 mp utili
5E
2006
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.699 €
/ lună 30.89 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Unirii/Ul ...

Unirii, Sector 3

414 m (5 min)

55 mp utili
2E
1980
Agenție

4 zile în urmă
9

1.400 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatii Birouri Premium - Cladire Moderna - Zona ...

Unirii, Sector 3

743 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
20

4.500 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Spatiu de birouri pentru inchiriat Zona Unirii ...

Unirii, Sector 3

380 mp utili
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.300 €
/ lună 35.48 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Unirii, zona F ...

Unirii, Sector 3

341 m (4 min)

93,46 mp utili
7E
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

3.300 €
/ lună 35.48 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Unirii, zona Fâ ...

Unirii, Sector 3

509 m (6 min)

93,26 mp utili
7E
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

4.300 €
/ lună 34.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat– Unirii, zona Fân ...

Unirii, Sector 3

502 m (6 min)

124,05 mp utili
8E
1987
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4.192 €
/ lună
3.465 €
16.38 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu birouri in zona Unirii - 256 ...

Unirii, Sector 3

442 m

256,6 mp utili
4E
2007
Agenție

1 lună în urmă
21

1.400 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 95mp parter | Clinica de Inch ...

Unirii, Sector 3

95 mp utili
7E
2003
Agenție

1 lună în urmă
11

3.469 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu birou Unirii - open space

Unirii, Sector 3

441 m

257 mp
3E
Agenție

1 lună în urmă
11

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

5 Camere de inchiriat | Unirii | Metrou | Spati ...

Unirii, Sector 3

335 m (4 min)

150 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

2.330 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Etaj 1 + Mansarda | 4 Locuri P ...

Unirii, Sector 3

875 m (11 min)

200 mp utili
1E
2007
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.430 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Prima Inchiriere | 2 Locuri Pa ...

Unirii, Sector 3

882 m (11 min)

110 mp utili
1E
2007
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
24

6.140 €
/ lună
5.075 €
42.34 € / mp / lună

Spațiu comercial | Parter | Stradal | Corneliu ...

Unirii, Sector 3

480 m (6 min)

145 mp utili
6E
2017
Agenție

1 lună în urmă
5

994 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

Unirii Închiriez spațiu birou recent ...

Unirii, Sector 3

847 m

85 mp
2009
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 994 € și 999 €
Agenție

2 luni în urmă
3

3.301 €
/ lună
3.901 €
34.39 € / mp / lună

Vitrină 11m | 96 mp | Parter + Mezanin | Spatiu ...

Unirii, Sector 3

887 m (11 min)

96 mp utili
8E
1989