Proprietar
Proprietăți unice: 216
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.520 €
/ lună 36 € / mp / lună

Centrul Vechi, strada Franceza 13

Unirii, Sector 3

499 m

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.551 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Birou Unirii Zepter, 3 camere, 120 mp in cladir ...

Unirii, Sector 3

120 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

7.464 €
/ lună 12 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri compartimentate - in ...

Unirii, Sector 3

622 mp utili
11E
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Spațiu Comercial Electromagnetica | Oport ...

Unirii, Sector 3

948 m

30.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pretabil showroom/birouri - mezanin- Bul ...

Unirii, Sector 3

449 m (6 min)

500 mp utili
1E
1990
Agenție

2 luni în urmă
2

4.001 €
/ lună 30.54 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT PIA&#53 ...

Unirii, Sector 3

548 m (7 min)

131,6 mp utili
10E
1995
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

7.990 €
/ lună 17.41 € / mp / lună

Bloc Piata Unirii - Pretabil rezidential, Airbn ...

Unirii, Sector 3

303 m

459,71 mp
2025
3E
Agenție

2 luni în urmă
11

4.050 €
/ lună 18 € / mp / lună
3.230 €

Spatiu birouri mezanin Bd. Unirii colt Lucian B ...

Unirii, Sector 3

225 mp utili
10E
1990
Agenție

2 luni în urmă
15

15.001 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Spatiu comercial disponibil pe Bulevardul Uniri ...

Unirii, Sector 3

973 m (12 min)

350 mp utili
8E
2018
Agenție

2 luni în urmă
6

321 €
/ lună 8.45 € / mp / lună

Spatiu Birou 38 MP | Piata Unirii | Bd Unirii | ...

Unirii, Sector 3

Agenție

3 luni în urmă
17

540 €
/ lună 8.31 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Unirii - Alba Iulia | 2 camere ...

Unirii, Sector 3

65 mp utili
8E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 540 € și 550 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

De închiriat sau de vânzare pentru investiții v ...

Unirii, Sector 3

500 m

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
22

2.500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Cladire de birouri P+2 Et -260 mp -Piata Uniri ...

Unirii, Sector 3

217 m (3 min)

6 camere
240 mp
Parter / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
11

1.245 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Cartier Evreiesc, Ideal Atelier Design, vad pie ...

Unirii, Sector 3

120 mp utili
3E
2000
Agenție

3 luni în urmă
15

1.097 €
/ lună 10.55 € / mp / lună

URGENT!, Natiunile Unite, POSIBILITATE RECOMPAR ...

Unirii, Sector 3

526 m (7 min)

104 mp utili
8E
1997
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
9

2.888 €
/ lună 40.11 € / mp / lună

Spatii comerciale | 72-312 mp | Barrio Residenc ...

Unirii, Sector 3

72 mp utili
11E
2026
Agenție

4 luni în urmă
21

1.601 €
/ lună 12.32 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 130mp de Inchiriat in zona *U ...

Unirii, Sector 3

130 mp utili
7E
2003
Agenție

5 luni în urmă
24

6.000 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu de birouri inchiriat | 525 m.p disponibi ...

Unirii, Sector 3

518 m (6 min)

525 mp
Etaj 2 / 8
1989
8E
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu comercial / Bdul Regina Maria / Unirii / ...

Unirii, Sector 3

472 m (6 min)

30 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

1.600 €
/ lună 22.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 70 mp in zona Uni ...

Unirii, Sector 3

714 m

70 mp utili
2E
1936
Agenție

5 luni în urmă
14

4.500 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Spatiu Premium 450Mp de Inchiriat Hala Traian

Unirii, Sector 3

423 m (5 min)

425 mp utili
1E
Agenție

5 luni în urmă
7

3.499 €
/ lună 37.62 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in zona Unirii-Casa ...

Unirii, Sector 3

932 m (12 min)

93 mp utili
8E
1996
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
26

1.800 €
/ lună 18 € / mp / lună

SPATIU BIROU- CLADIRE BIROURI PREMIUM- COSTURIL ...

Unirii, Sector 3

100 mp
2010
9E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună 17.31 € / mp / lună

SPATIU BIROU- CLADIRE BIROURI PREMIUM- COSTURIL ...

Unirii, Sector 3

104 mp
2010
9E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
23

1.802 €
/ lună 17 € / mp / lună

SPATIU BIROU- CLADIRE BIROURI PREMIUM- COSTURIL ...

Unirii, Sector 3

106 mp
2010
9E
Agenție

5 luni în urmă
11

1.352 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Unirii 3 Apartamente 120mp pentru firme (cladir ...

Unirii, Sector 3

120 mp utili
7E
2010
Agenție

5 luni în urmă
11

1.350 €
/ lună 12.16 € / mp / lună

Spatiu comercial | Parter | Unirii | Tineretulu ...

Unirii, Sector 3

370 m (5 min)

2 camere
111,41 mp
Parter / 6
2011
Agenție

5 luni în urmă
14

2.950 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Spatiu comercial | Spatiu birou | Unirii | Tine ...

Unirii, Sector 3

356 m (4 min)

3 camere
241 mp
Etaj 4 / 7
7E
Agenție

5 luni în urmă
18

4.500 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial | Unirii | Tineretului | Metro ...

Unirii, Sector 3

220 m (3 min)

372 mp utili
7E
2015
Agenție

6 luni în urmă
18

2.999 €
/ lună 12.39 € / mp / lună

Spatiu comercial | Zona Excelenta | Unirii | Ti ...

Unirii, Sector 3

277 m (3 min)

242 mp utili
7E
2015