Proprietar
Proprietăți unice: 216
Proprietari: 16
Agenție

6 luni în urmă
11

1.560 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Spatiu comercial | Tineretului | Unirii | Metro ...

Unirii, Sector 3

506 m (6 min)

126,32 mp utili
7E
2011
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,560 € și 1.599 €
Agenție

6 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună 14.71 € / mp / lună

APARTAMENT 4 CAMERE

Unirii, Sector 3

145 m

170 mp
2021
7E
Agenție

7 luni în urmă
16

3.000 €
/ lună 13.70 € / mp / lună

Unirii - 11 Iunie Birouri 6 camere

Unirii, Sector 3

687 m

6 camere
219 mp
Etaj 1 / 2
1940

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
2

5.002 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Bdul Unirii, sp com stradal, supraf 385 mp

Unirii, Sector 3

293 m (4 min)

385 mp utili
1990
Agenție

7 luni în urmă
14

3.501 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Spatiu comercial 209mp Unirii Piata Regina Mari ...

Unirii, Sector 3

922 m (12 min)

209 mp utili
1E
2000
Agenție

7 luni în urmă
13

1.650 €
/ lună 15 € / mp / lună
1.700 €

Birou de închiriat 5 camere Unirii – Fântâni | ...

Unirii, Sector 3

623 m (8 min)

110 mp utili
1986
Agenție

7 luni în urmă
2

2.300 €
/ lună 29.87 € / mp / lună

Spatiu Comercial | zona Zepter | Unirii |

Unirii, Sector 3

845 m (11 min)

77 mp utili
1E
Agenție

8 luni în urmă
5

5.070 €
/ lună 39 € / mp / lună
3.999 €

UNIRII - METROU suprafata 130 mp,pret 5.000 eu ...

Unirii, Sector 3

64 m

130 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
20

1.550 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Spatiu de Birouri 130mp de Inchiriat in zona *U ...

Unirii, Sector 3

130 mp utili
7E
2003
Agenție

8 luni în urmă
9

10.001 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in zona bd Unirii

Unirii, Sector 3

248 m (3 min)

435 mp utili
8E
1996
Agenție

8 luni în urmă
8

480 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Central - Sfanta Vineri - Co ...

Unirii, Sector 3

384 m

30 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

1.980 €
/ lună 4.50 € / mp / lună
2.220 €

City Business Center – Birouri in zona N ...

Unirii, Sector 3

440 mp
1996
11E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

850 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

DIRECT PROPRIETAR INCHIRIERE BIROURI

Unirii, Sector 3

226 m

90 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.075 €
/ lună 35 € / mp / lună

Spatiu stradal deosebit in cladire de birouri

Unirii, Sector 3

710 m

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

3.920 €
/ lună 20 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL ULTRACENTRAL CU VITRIN ...

Unirii, Sector 3

331 m

196 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.180 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriere birouri Matrix Office Building, Comi ...

Unirii, Sector 3

422 m

380 mp
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

7.980 €
/ lună 19 € / mp / lună

Inchiriere birouri amenajate Unirii View, Comis ...

Unirii, Sector 3

659 m

420 mp
2018
17E
Agenție

9 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Unirii-Bulevardul Natiunile Unite Spatiu Comerc ...

Unirii, Sector 3

367 m

1.006 mp utili
7E
Agenție

9 luni în urmă
6

7.185 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Unirii-Bulevardul Natiunile Unite Spatiu Comerc ...

Unirii, Sector 3

422 m

1.006 mp utili
7E
Agenție

9 luni în urmă
10

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Bd. Unirii – Tribunal Spatiu Birouri – Avocatu ...

Unirii, Sector 3

685 m

30 mp utili
2000 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

5.320 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

MATRIX OFFICE BUILDING - comision 0%, reprezent ...

Unirii, Sector 3

424 m

2.649 mp
1924
3E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

4.004 €
/ lună 14 € / mp / lună
3.739 €

Inchiriere spatiu birouri 286 mp Piata Unirii, ...

Unirii, Sector 3

374 m

286 mp
2006
5E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
28

769 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

UNIRII / METROU UNIRII / PAZA 24/7 / COMISION 0 ...

Unirii, Sector 3

854 m

100 mp
2000
10E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.975 €
/ lună 1.65 € / mp / lună

Matei Basarab 13-15 - comision 0%, reprezentam ...

Unirii, Sector 3

717 m

1.800 mp
2017
6E
Agenție

10 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

GM1720 | Spațiu in vila interbelica 6 came ...

Unirii, Sector 3

624 m (8 min)

110 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Birouri 5 camere Națiunile Unite vedere directă ...

Unirii, Sector 3

341 m (4 min)

100 mp utili
8E
1995
Agenție

10 luni în urmă
25

2.600 €
/ lună 16.77 € / mp / lună

Birouri premium in inima Bucurestiului!

Unirii, Sector 3

180 m

155 mp
1995
8E
Agenție

10 luni în urmă
6

25.200 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Unirii, Bucure ...

Unirii, Sector 3

853 m (11 min)

1.800 mp
4E
Agenție

10 luni în urmă
5

6.996 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Bd Unirii, spatiu comercial 403 mp, de inchiria ...

Unirii, Sector 3

653 m (8 min)

403 mp utili
7E
1986
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

10.085 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat zona Unirii - Bucur ...

Unirii, Sector 3

1.072,9 mp
4E