Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
5

240.000 €
/ lună 600 € / mp / lună

Super Ocazie Se Vinde Teren In Zona Salaj

Sălaj, Sector 5

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.001 €
/ lună 14.30 € / mp / lună

Spațiu comercial , Șoseaua Sălaj, locație cu va ...

Sălaj, Sector 5

70 mp utili
8E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial , ?oseaua Salaj, loca?ie cu va ...

Sălaj, Sector 5

743 m

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial , ?oseaua Salaj, loca?ie cu va ...

Sălaj, Sector 5

743 m

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

De inchiriat apartament-urgent

Sălaj, Sector 5

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial , ?oseaua Salaj, loca?ie cu va ...

Sălaj, Sector 5

743 m

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial , ?oseaua Salaj, loca?ie cu va ...

Sălaj, Sector 5

743 m

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial , ?oseaua Salaj, loca?ie cu va ...

Sălaj, Sector 5

743 m

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

190.000 €
/ lună 513.51 € / mp / lună

Teren Constructii, Intravilan vanzare, in Bucur ...

Sălaj, Sector 5

370 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

170.000 €
/ lună 442.71 € / mp / lună

Ideal Investitie

Sălaj, Sector 5

384 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

propietar inchiriez spatiu comercial 150mp sect ...

Sălaj, Sector 5

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Zona Prelungirea Ferentari 100 mp

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

743 m (8 min)

100 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

990 €
/ lună 7.07 € / mp / lună

Spațiu comercial de 140mp de închiriat Prelungi ...

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

893 m (25 min)

140 mp utili
1975
Agenție

Mai mult de un an
6

660 €
/ lună 33 € / mp / lună

inchiriere spatiu comercial

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

860 m

20 mp utili
10E
1975

Agenție

3 luni în urmă
1

2.280.000 €
/ lună 402.26 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in zona Zetar ...

Prelungirea Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

5.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

Preț necomunicat

Spa?iu de inchiriat Piata Ferentari

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

190.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Cladire de birouri

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL PRELUNGIREA FERENTARI, 180 MP ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

180 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
6

2.267.000 €
/ lună 399.96 € / mp / lună
2.280.000 €

Teren cu super-pozitie si tripla deschidere in ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

5.668 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

389 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Rahova - South City Residence ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

50 mp utili
2010
Agenție

5 luni în urmă
11

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spa?iu comercial 100 mp - Parter, bloc reabilit ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

2.754 €
/ lună 27 € / mp / lună

Spatiu Comercial , parter , 102 mp -Calea Feren ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

102 mp utili
10E
1989
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

191 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

inchiriere

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

15 mp utili
140 mp teren
1E
Agenție

7 luni în urmă
8

73.500 €
/ lună 150.31 € / mp / lună

Teren casa 500mp, Ferentari Zetarilor, toate ut ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

489 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

599 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Spa?iu de depozitare /productie Sector 5, Viilo ...

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

773 m (10 min)

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

2.900 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Zona Margeanului P+E1 200 mp curte 180 mp

Mărgeanului, Sector 5

La ~5km distanță

676 m (8 min)

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună 29.82 € / mp / lună

Zona Margeanului sp 57 mp vitrina 5 m trafic in ...

Mărgeanului, Sector 5

La ~5km distanță

743 m (8 min)

57 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.794 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spatiu comercial parter 70 mp sau etaj 750mp

Mărgeanului, Sector 5

La ~5km distanță

1.300 mp utili
2E
2012
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mixt | Petre Ispirescu - Marge ...

Mărgeanului, Sector 5

La ~5km distanță

33 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 30 mp ,parter casa,intrare sep ...

Mărgeanului, Sector 5

La ~5km distanță

30 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Sălaj, Sector 5

Sălaj, Sector 5, este o zonă accesibilă, ideală pentru afaceri, având acces facil la stațiile de metrou, ceea ce o face atractivă pentru comercianți și antreprenori. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte care încep de la 2.000 euro, ceea ce indică o zonă considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 70 m², cu cele mai mari având 335 m² și cele mai mici de 28 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 170 de zile, indicând o piață activă.

Sălaj, Sector 5, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine conectate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile!