Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

50 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spații de închiriat

Olteniței, Sector 4

329 m

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatii si birouri de inchiriat

Olteniței, Sector 4

421 m

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Popesti

Olteniței, Sector 4

265 m

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

5 €
/ lună
3.000 €
0.21 € / mp / lună

Depozitare Logistica Birouri Cladire cu Curte g ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

24 mp utili
1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala 300mp + Birouri Pope?ti-Leordeni Intrare B ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

750.000 €
/ lună 364.08 € / mp / lună

Proiect imobiliar autorizat P+2+3R Popesti Leor ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

4 camere
2.060 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună 19.44 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial 72mp str ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal direct de l ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

700 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Spatiu comercial 57mp

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

31.000 €
/ lună 59.73 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Berceni Vidra-Mega ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Popesti

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

135 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren 594 mp intravilan constructii P+2 str. Sc ...

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

2 camere
730 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 215.44 € / mp / lună

Teren intravilan Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

557 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Extravilan Berceni-Vidra

Popești-Leordeni

La ~5km distanță

7.175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez depozit 400mp

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

5 €
/ lună
3.000 €
0.05 € / mp / lună

Cladire comerciala Bussines Depozitare Popesti ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.950 €
/ lună
2.100 €
6.50 € / mp / lună

Proprietar -Hala industriala pentru depozitare ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,950 € și 2.100 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

4.060 €
/ lună 7 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez spa?ii industriale showroo ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

500.000 €
/ lună 439.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare direct de catre pro ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

1.137 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

3.600 €
/ lună 6.65 € / mp / lună

Cladire mixta-Hala depozitare+ birouri de inchi ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

541 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

55 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 11.000 mp oportunitate rara pe ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

11.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.895.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Popesti-Leordeni 75.800 m2, deschidere 17 ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

75.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.000 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 166 mp Popesti-Leor ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

165 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

649 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Popesti-Leordeni ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

44 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.500 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

HALA NOUA DE INCHIRIAT POPE?TI LEORDENI TEREN 1 ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

370 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

564.000 €
/ lună 470 € / mp / lună

Vand teren 1200 mp la intrare in popesti

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

800 €
/ lună
850 €
20.51 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 39 mp Popesti Leorde ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatii de inchiriat- hala, birouri si platforma ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Popesti Leordeni-Cheiul Dambov ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

430 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Teren intravilan 1700 mp deschere dubla ideal d ...

Central, Popești-Leordeni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
4E