Proprietăți unice: 27
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
13

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Vitan - Nerva Traian - Renovat - Disponibilitat ...

Nerva Traian, Sector 3

80 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

2.600 €
/ lună 23.21 € / mp / lună

Proprietar - 2 Spa?ii Comerciale Nerva Traian 9 ...

Nerva Traian, Sector 3

112 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

2.560 €
/ lună 32 € / mp / lună

Nerva Traian, stradal , vitrina

Nerva Traian, Sector 3

276 m (3 min)

80 mp utili
8E
1996

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
15

6.388 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Birouri de închiriat | 440 mp | Zona Unirii - T ...

Nerva Traian, Sector 3

895 m (11 min)

440 mp utili
11E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.539 €
/ lună
1.272 €
14.52 € / mp / lună

Spații de birou in cladirea City Business Cente ...

Nerva Traian, Sector 3

654 m (8 min)

106 mp
Etaj 2 / 11
1996
11E
Agenție

9 luni în urmă
10

350 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu comercial, cu intrare separata, Nerva Tr ...

Nerva Traian, Sector 3

24 mp utili
8E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.300 €
/ lună
2.783 €
11.50 € / mp / lună

Inchiriere birou 200 mp, zona Nerva Traian - Vi ...

Nerva Traian, Sector 3

200 mp
2005
13E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri intersectie Timpuri Noi, suprafata de ...

Nerva Traian, Sector 3

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

3.600 €
/ lună 18 € / mp / lună

Nerva Traian-Unirii -spatii birouri - sup200 mp ...

Nerva Traian, Sector 3

949 m

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

13.310 €
/ lună
11.000 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat

Nerva Traian, Sector 3

346 m (4 min)

1.000 mp utili
8E
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

2.570 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, finisat, 280mp, se accepta ...

Nerva Traian, Sector 3

982 m

280 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.350 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 150 mp, se accepta modific ...

Nerva Traian, Sector 3

975 m

150 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

590 €
/ lună 6.78 € / mp / lună

Apartament 3 camere 87 mp pretabil birou Unirii ...

Nerva Traian, Sector 3

815 m

87 mp utili
1986
Agenție

1 lună în urmă
16

550.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial , parter bloc nou construit , ...

Nerva Traian, Sector 3

743 m

220 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Zona Nerva Traian - Cotavian Goga 80 mp trafic ...

Nerva Traian, Sector 3

743 m

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

3.025 €
/ lună 37.81 € / mp / lună

Zona Nerva Traian - Cotavian Goga 80 mp trafic ...

Nerva Traian, Sector 3

80 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
5

150 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu birou / depozitare / Arhiva / Productie ...

Nerva Traian, Sector 3

12 mp utili
1989
Agenție

2 luni în urmă
17

899 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

INCHIRIERE Spa?iu comercial in zona Unirii -Tra ...

Nerva Traian, Sector 3

743 m (8 min)

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

400 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu birouri Nerva Traian-Primaria Sector 3

Nerva Traian, Sector 3

743 m

76 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

550.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial , parter bloc nou construit , ...

Nerva Traian, Sector 3

743 m

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

550.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

Spatiu Comerceial , parter bloc nou construit , ...

Nerva Traian, Sector 3

743 m

220 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

De Inchiriat Spa?iu Comercial Calea Calarasilor ...

Nerva Traian, Sector 3

734 m (18 min)

60 mp utili
1936
Agenție

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu birouri Nerva Traian-Primaria Sector 3

Nerva Traian, Sector 3

76 mp utili
1939
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez post de lucru manichiura

Nerva Traian, Sector 3

20 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Nerva Traian

Nerva Traian, Sector 3

65 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat 95-161mp, Nerva ...

Nerva Traian, Sector 3

161 mp utili
2E
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.610 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat 90-150mp, Logofa ...

Nerva Traian, Sector 3

161 mp
1960
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 30.48 € / mp / lună

Octavian Goga, spatiu comercial de inchiriat, 8 ...

Octavian Goga, Sector 3

La ~5km distanță

82 mp utili
8E
Agenție

1 lună în urmă
13

1.250 €
/ lună
1.350 €
8.12 € / mp / lună

Birouri Octavian Goga - Marasesti 5 camere

Octavian Goga, Sector 3

La ~5km distanță

277 m (3 min)

154 mp utili
9E
1997
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 1,250 € și 1.450 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Proprietar Inchiriez sp comercial Bd. is Octavi ...

Octavian Goga, Sector 3

La ~5km distanță

20 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Nerva-Traian, Sector 3

Nerva-Traian, situat în Sector 3 al Bucureștiului, este o zonă dinamică, cu acces excelent la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte care încep de la 350 euro și ajung până la 4.800 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 122 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 12.000 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 6% dintre oferte sunt cu 2 camere, iar 6% cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces facil la stațiile de metrou, ceea ce le face ideale pentru clienți și angajați.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 146 de zile, indicând o piață activă.

Nerva-Traian este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu facilități excelente. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!