Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Birouri intersectie Timpuri Noi, suprafata de ...

Nerva Traian, Sector 3

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez post de lucru manichiura

Nerva Traian, Sector 3

20 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5.940 €
/ lună 44 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, BD. DECEBAL - PIATA ALBA IULI ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

635 m

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

1.350 €
/ lună 1,350.00 € / mp / lună

Spatiu ideal clinica/salon/birou,parter,acces s ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

716 m

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.200 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial pe Deceb ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

565 m (7 min)

96 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

28.000 €
/ lună 2.56 € / mp / lună

vand teren extravilan in Alba Iulia - Barabant

Alba Iulia, Sector 3

La ~5km distanță

10.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

25.500 €
/ lună 11.09 € / mp / lună

Teren intravilan 2300mp Sarulesti Sat Calarasi

Cantemir, Sector 4

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez sala

Mărășești, Sector 4

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

central, depozit,showroom,sau alte activitati,1 ...

Timpuri Noi, Sector 4

La ~5km distanță

600 m (8 min)

2015
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare Timpuri Noi Nerva Trai ...

Timpuri Noi, Sector 4

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Teren ultracentral de inchiriat B-dul Corneliu ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Sala sport

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 20 € / mp / lună

Unirii - 300m de Tribunal

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

786 m

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

999 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

Inchiriere spatiu destinat birourilor activitat ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.520 €
/ lună 36 € / mp / lună

Centrul Vechi, strada Franceza 13

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

499 m

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

750 €
/ lună
10 €
10 € / mp / lună

De închiriat birouri 75-98mp Natiunile Unite n ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

500 m

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

690 €
/ lună 3.88 € / mp / lună

Vanzare teren str.Zaharia Carcalechi S 5

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

504 m

178 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Inchiriere cabinet birou

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

5.075 €
/ lună 59.71 € / mp / lună

Spatiu deosebit, parter, in cladire de birouri

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

702 m

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Zona Unirii !!

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Piata Unirii / ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

421 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

128 €
/ lună

Inchiriez sala evenimente 300m2 zona Hyperion ( ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

559 m

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Zona Unirii .

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

421 m

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

6.037 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri zona Unirii fantani, ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

167 m

525 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL, Birouri, Restaurant, cafenea ...

Unirii, Sector 3

La ~5km distanță

300 mp utili
138 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

0 €
/ lună

Loc parcare - Strada Visana nr.1 (Tineretului) ...

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez sala locatie cursuri dans arte martia ...

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

130 mp utili
130 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

34 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu PE ORA ( pret pe ora) , secto ...

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

19.500 €
/ lună 278.57 € / mp / lună

Se vinde Florarie complet amenajata, gata de lu ...

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

684 €
/ lună 18.49 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri

Tineretului, Sector 4

La ~5km distanță

37 mp utili