Proprietăți unice: 885
Proprietari: 88
Agenție

7 luni în urmă
13

8.100 €
/ lună 9 € / mp / lună

Hala - flux DSV - domeniu alimentar - productie ...

Pantelimon, Sector 2

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

4.425 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de depozitare - Rams Business Park

Pantelimon, Sector 2

277 m

Agenție

7 luni în urmă
2

8.400 €
/ lună 31.11 € / mp / lună

Calea Mosilor sp 270 mp parter trafic intens

Moșilor, Sector 2

591 m (7 min)

270 mp utili
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Pantelimon | Stradal | Vizib ...

Pantelimon, Sector 2

204 m (3 min)

183 mp utili
10E
Agenție

7 luni în urmă
5

3.500 €
/ lună 25.36 € / mp / lună

Inchiriere - Spatiu comercial versatil vad co ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

385 m (5 min)

138 mp utili
8E
Agenție

7 luni în urmă
2

4.500 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Lizeanu, ideal restautant!

Lizeanu, Sector 2

200 mp utili
1970
Agenție

7 luni în urmă
6

2.501 €
/ lună 18.53 € / mp / lună

Spatiu obor 135 mp

Gara de Est, Sector 2

135 mp utili
1970
Agenție

7 luni în urmă
10

4.000 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Fundeni Cladire stradala 10 cam 4 bai,20 locuri ...

Colentina, Sector 2

650 mp utili
1E
2019
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Comision 0! Birouri in zona Piata Muncii - 360m ...

Muncii, Sector 2

505 m

7 camere
360 mp
Etaj 5 / 5
2016
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

4.550 €
/ lună 13 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Muncii, 350 mp

Muncii, Sector 2

173 m (2 min)

350 mp
2017
4E
Agenție

7 luni în urmă
10

3.900 €
/ lună 26 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Pantelimon | Stradal | Vizib ...

Pantelimon, Sector 2

548 m (7 min)

150 mp utili
10E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

26.952 €
/ lună
22.275 €
18.15 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri langa metrou Aurel V ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

519 m (6 min)

3 camere
1.485 mp
Etaj 1 / 9
2019
Agenție

7 luni în urmă
2

3.500 €
/ lună 30.97 € / mp / lună

Stefan cel Mare sp parter 113 mp vitrina 10 ml

Ștefan cel Mare, Sector 2

561 m (7 min)

113 mp utili
1980
Agenție

7 luni în urmă
15

3.432 €
/ lună 12 € / mp / lună

Armeneasca Birouri / Rosetti UltraCentral

Armeneasca, Sector 2

432 m

3 camere
286 mp
Etaj 6 / 7
2015
Agenție

7 luni în urmă
13

4.512 €
/ lună 12 € / mp / lună

UltraCentral Armeneasca Birouri /Rosetti

Armeneasca, Sector 2

432 m

4 camere
376 mp
Etaj 2 / 7
2015
Agenție

7 luni în urmă
21

2.660 €
/ lună
2.940 €
19 € / mp / lună

Inchiriere spațiu birouri premium 140 mp - ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

140 mp
2025
3E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Spatii de birouri moderne de inchiriat, Piata M ...

P-ța Muncii, Sector 2

902 m (11 min)

360 mp
Etaj 5 / 5
2017
5E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.689 €
/ lună
1.500 €
16.89 € / mp / lună

Spatiu birouri | 100 mp | Viitorului 136 | Fort ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

591 m (7 min)

100,8 mp utili
4E
2024
Agenție

8 luni în urmă
6

1.680 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri si depozitare sau productie

Ferdinand, Sector 2

280 mp
Etaj 2
2000
Agenție

8 luni în urmă
2

4.100 €
/ lună 11.08 € / mp / lună

Zona Pantelimon P-ta Delfinului sp 370 mp vitr ...

Pantelimon, Sector 2

370 mp utili
1972
Agenție

8 luni în urmă
4

1.210 €
/ lună
1.000 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu depozitare/mica productie 200 mp zona b ...

Morarilor, Sector 2

296 m (4 min)

1E
Agenție

8 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Vatra Luminoasa Birouri / Cursuri Mihai Bravu P ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

311 m

2 camere
180 mp
Parter / 1
2007
Agenție

8 luni în urmă
6

8.001 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

REC3001523 Spatiu comercial Stefan cel Mare

Ștefan cel Mare, Sector 2

302 m (4 min)

650 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

7.605 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Frunzei 26 - comision 0%, reprezentam proprieta ...

Muncii, Sector 2

537 m

945 mp
2017
5E
Agenție

8 luni în urmă
17

1.170 €
/ lună 9 € / mp / lună

PACHE-PRO TV-DIMITROV-FERDINAND-PARTER VILA,130 ...

Ferdinand, Sector 2

459 m (2 min)

3 camere
130 mp
Parter / 3
2007
Agenție

8 luni în urmă
12

8.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Cladire individuala Mosilor- Armeneasca - Birou ...

Armeneasca, Sector 2

957 m (12 min)

925 mp
4E
Agenție

8 luni în urmă
2

3.900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Zona Pantelimon sp 130 mp utili open space

Pantelimon, Sector 2

712 m (9 min)

130 mp utili
1989
Agenție

8 luni în urmă
18

6.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spațiu comercial | Parter | Șos. Pantelimon | D ...

Pantelimon, Sector 2

813 m (10 min)

150 mp utili
10E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
13

6.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Trafic Mare

Iancului, Sector 2

482 m (7 min)

150 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu: terapeuți, profesori de yoga, dez ...

Moșilor, Sector 2

650 m

100 mp utili
2E
2000