Proprietăți unice: 885
Proprietari: 88
Agenție

5 luni în urmă
15

4.200 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Cladire individuala - spatii open space

Eminescu, Sector 2

578 m

450 mp
2016
2E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Birou prima chirie-open space-0% comision-800m ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

531 m (6 min)

1 camere
95 mp
Etaj 1 / 3
2000
Agenție

5 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Pantelimon spatiu depozitare suprafata 143 mp e ...

Pantelimon, Sector 2

177 m (2 min)

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
15

600 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Birou 40 mp + Depozitare 34 mp- Lizeanu - Maica ...

Tei, Sector 2

805 m

74 mp
Parter
Agenție

5 luni în urmă
15

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou + Depozitare - Lizeanu - Maica Domnului - ...

Lizeanu, Sector 2

836 m

40 mp
Parter
Agenție

5 luni în urmă
14

275 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu Birou Bulevardul Dacia

Dacia, Sector 2

679 m

3 camere
35 mp
Etaj 1 / 2
1936
Agenție

5 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

spatiu birou pentru inchiriat, 2 camere, casa ...

Ștefan cel Mare, Sector 2

396 m (5 min)

2 camere
60 mp
1960
Agenție

5 luni în urmă
3

1.301 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spatiu comercial 68 mp Iancului

Iancului, Sector 2

862 m (11 min)

68 mp utili
1977
Agenție

5 luni în urmă
4

301 €
/ lună 6.69 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu De Birouri sau Apartament 2 ...

Dacia, Sector 2

731 m (9 min)

45 mp utili
5E
1936
Agenție

5 luni în urmă
8

1.197 €
/ lună
990 €
15.75 € / mp / lună

Spatiu de birouri modern | 76 MPU | Zona Pache ...

Pache Protopopescu, Sector 2

76 mp utili
7E
2009
Agenție

5 luni în urmă
7

4.200 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

REC3001628 Spatiu Comercial I De Inchiriat I Da ...

Dacia, Sector 2

521 m (7 min)

326 mp utili
2003
Agenție

5 luni în urmă
9

3.990 €
/ lună 19 € / mp / lună

REC3001627 Spatiu Comercial I De Inchiriat I Da ...

Dacia, Sector 2

717 m (9 min)

210 mp utili
1939
Agenție

5 luni în urmă
6

3.990 €
/ lună 19 € / mp / lună

Spații comerciale ultracentral / afacere la ch ...

Dacia, Sector 2

788 m (10 min)

210 mp utili
1990
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

7.178 €
/ lună
5.933 €
20.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat – 349 mp, S ...

Pantelimon, Sector 2

293 m

349 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
17

1.201 €
/ lună 10.18 € / mp / lună

Spațiu comercial complet echipat

Obor, Sector 2

215 m (3 min)

118 mp utili
1E
2012
Agenție

6 luni în urmă
4

7.262 €
/ lună
6.002 €
19.84 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/ intersectia Obor

Obor, Sector 2

163 m

366 mp utili
10E
1972
Agenție

6 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat // Clăd ...

Ferdinand, Sector 2

913 m (11 min)

250 mp utili
2025
Agenție

6 luni în urmă
22

3.001 €
/ lună 32.62 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - zona Dacia

Dacia, Sector 2

629 m (8 min)

92 mp utili
1994
Agenție

6 luni în urmă
17

7.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Galeriile Belv ...

Lacul Tei, Sector 2

235 m (3 min)

265 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 21.58 € / mp / lună

Spatiu Comercial Modern | Bloc nou 2025 | Tei | ...

Tei, Sector 2

2 camere
139,12 mp
Parter / 3
3E
Agenție

6 luni în urmă
10

3.498 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Zona Foisorul de foc imobil P+E1+E2+E3 550 mp ...

Foișorul de Foc, Sector 2

709 m (9 min)

550 mp utili
224 mp teren
3E
2025
Agenție

6 luni în urmă
14

13.636 €
/ lună
11.270 €
13.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri 250- 1000 mp I Bd. Ferdinand ...

Ferdinand, Sector 2

25 camere
980 mp
Etaj 1 / 7
2008
Agenție

6 luni în urmă
14

3.478 €
/ lună
2.875 €
13.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri 250- 500 mp I Bd. Ferdinand I ...

Ferdinand, Sector 2

7 camere
250 mp
Etaj 2 / 7
2008
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

21.375 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Globalworth Tower, Promenada - comision 0%, rep ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

152 m

19.277 mp
2016
26E
Agenție

6 luni în urmă
20

2.742 €
/ lună 24.93 € / mp / lună

REC3001693 Vila Moderna pentru Activitati Premi ...

Lacul Tei, Sector 2

110 mp utili
1E
2014
Anunț publicat de 12 agenții cu prețuri cuprinse între 2,742 € și 3.630 €
Agenție

6 luni în urmă
5

4.499 €
/ lună 25.28 € / mp / lună

Spatiu birouri

Moșilor, Sector 2

650 m

178 mp
Agenție

6 luni în urmă
23

599 €
/ lună 16.19 € / mp / lună

Spatiu comercial Pantelimon,vis a vis de piata ...

Pantelimon, Sector 2

37 mp utili
10E
1984
Agenție

7 luni în urmă
7

2.299 €
/ lună
1.900 €
11.50 € / mp / lună

Barbu Văcărescu, spațiu de birou ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

200 mp
2E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Imobil comercial de inchiriat - Bulevardul Doam ...

Doamna Ghica, Sector 2

926 m (14 min)

250 mp
3E
Agenție

7 luni în urmă
9

1.600 €
/ lună 25.40 € / mp / lună

Piata Muncii

P-ța Muncii, Sector 2

197 m

63 mp utili
8E