Proprietăți unice: 885
Proprietari: 88
Agenție

8 luni în urmă
14

2.001 €
/ lună 19.62 € / mp / lună

Spațiu de birou NOU -102mp de inchiriat - zona ...

Lizeanu, Sector 2

718 m (9 min)

2 camere
102 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

9 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Piata Delfinului | Negociabi ...

Baicului, Sector 2

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

7.250 €
/ lună 3.30 € / mp / lună

Globalworth Campus - inchiriere birouri, Comisi ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

91 m

2.200 mp
2019
13E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
6

10.080 €
/ lună 24 € / mp / lună

Pater cladire de birouri - Gradina Icoanei

Grădina Icoanei, Sector 2

837 m

420 mp
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

3.795 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

Barbu Vacarescu-Stefan cel Mare 230-2000mp, gat ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

690 m

2.000 mp
2010
18E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

2.870 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Birouri 205-805 mp, cladire birouri ultralux E ...

Eminescu, Sector 2

599 m

7.400 mp
2019
8E
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

150 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

1.360 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu multifunctional parter 170 mp Baicului p ...

Baicului, Sector 2

655 m (18 min)

170 mp utili
4E
1968
Agenție

9 luni în urmă
17

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercia ,birouri 120 mp Dacia

Dacia, Sector 2

777 m (10 min)

120 mp utili
1960
Agenție

9 luni în urmă
11

1.125 €
/ lună
930 €
8.04 € / mp / lună

Spatiu birou parc logistic Baicului

Baicului, Sector 2

3 camere
140 mp
Etaj 2 / 3
1970
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

7.360.000 €
/ lună 1,840.00 € / mp / lună

Cazare muncitori non UE , 230euro/ pers/luna

Pantelimon, Sector 2

574 m

4.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
16

6.722 €
/ lună
5.556 €
20.01 € / mp / lună

REC3001481 Spatiu de birouri I 336 MP I Cladire ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

336 mp utili
5E
2008
Agenție

9 luni în urmă
12

4.042 €
/ lună
3.341 €
20.31 € / mp / lună

REC3001482 Spatiu de birouri I 200 MP I CLADIRE ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

199 mp utili
5E
2008
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

5.250 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Dudesti Pantel ...

Pantelimon, Sector 2

95 m

350 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

3.105 €
/ lună 30.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat BUCURESTI Calea M ...

Moșilor, Sector 2

340 m

103,5 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

4.600 €
/ lună
4.200 €
7.67 € / mp / lună

Spatiu 600mp - platforma industrială - Gara de ...

Gara de Est, Sector 2

600 mp utili
1E
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,600 € și 5.082 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

1.299 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Depozit refrigerat 60 mp. Comision 0%

Iancului, Sector 2

256 m

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

340 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Birou, 30.94 mp în Iancului

Iancului, Sector 2

283 m

700 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

392 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu de birouri 32 mp. Comision 0%

Iancului, Sector 2

341 m

3.000 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

4.500 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Hala depozitare 250 mp. Comision 0%

Iancului, Sector 2

406 m

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Proprietar | Birou Piata Muncii | Olympia Tower ...

P-ța Muncii, Sector 2

194 m (2 min)

200 mp
11E
Agenție

9 luni în urmă
1

5.009 €
/ lună
4.140 €
8.71 € / mp / lună

Baicului - Depozit marfa 575 mp

Baicului, Sector 2

2E
Agenție

9 luni în urmă
3

4.750 €
/ lună 19 € / mp / lună

CHIRIE SPATIU COMERCIAL - 250MP - STRDAL - DACI ...

Eminescu, Sector 2

446 m

250 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

449 €
/ lună 14.03 € / mp / lună

Inchiriere Birouri termen lung - zona Dacia - 3 ...

Dacia, Sector 2

524 m

32 mp
1980
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

9.240 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Oregon Park - birou amenajat Comision 0%

Barbu Văcărescu, Sector 2

588 m (7 min)

70.000 mp
2018
6E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

5.440 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Spatiu birou in Globalworth Plaza- Comision 0%

Barbu Văcărescu, Sector 2

333 m (4 min)

24.000 mp
2010
20E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

5.980 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Birou amenajat in BOC - Comision 0%

Barbu Văcărescu, Sector 2

257 m (3 min)

65.000 mp
2009
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

6.630 €
/ lună 15.90 € / mp / lună

Inchiriere birouri AFI Lakeview, Comision 0%

Barbu Văcărescu, Sector 2

598 m

417 mp
2010
14E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

6.075 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

Inchiriere birouri BOC Office Building - Comisi ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

198 m

5.000 mp
2009
7E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

8.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Birou premium in zona Barbu Vacarescu- Aurel Vl ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

390 m (5 min)

45.000 mp
10E