Proprietăți unice: 885
Proprietari: 88
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

3.146 €
/ lună
3.025 €
29.96 € / mp / lună

Obor - Avrig Park | Spațiu Comercial 105 mp + T ...

Obor, Sector 2

436 m (5 min)

105 mp utili
10E
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

800 €
/ lună
80.000 €
8 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spatiu birouri 100 mp in zona Ferd ...

Obor, Sector 2

364 m (2 min)

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

10.391 €
/ lună
8.588 €
32.27 € / mp / lună

Spatiu birouri cladire clasa A Armeneasca

Armeneasca, Sector 2

859 m (11 min)

1 camere
322 mp
Etaj 11 / 11
2009

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

2.783 €
/ lună
2.300 €
17.39 € / mp / lună

Birou personalizat | Cladire birouri moderna | ...

Eminescu, Sector 2

808 m (10 min)

160 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
16

11.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Promenada Tower, Barbu Vacarescu, 500 - 12000 m ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

382 m (4 min)

500 mp
2027
11E
Agenție

3 luni în urmă
10

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatii de Birouri Premium 2026 / Prima Inchirie ...

P-ța Muncii, Sector 2

606 m

50 mp
2026
2E
Agenție

3 luni în urmă
16

2.900 €
/ lună
3.000 €
19.33 € / mp / lună

INCHIRIERE PARTER | 150MP | IDEAL BIROU-CLINICA ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

150 mp utili
3E
2024
Agenție

3 luni în urmă
11

650 €
/ lună
800 €
11.61 € / mp / lună

3 Camere in vila - pretabil birou - Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

56 mp utili
1E
1940
Agenție

3 luni în urmă
7

1.950 €
/ lună
2.246 €
11.96 € / mp / lună

Apartament Versatil Rezidențial/Office | 163 mp ...

Tei, Sector 2

4 camere
163 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
30

2.375 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu de birouri – Clasa A - RAMS B ...

Pantelimon, Sector 2

442 m

190 mp
2009
8E
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

7.443 €
/ lună 17.15 € / mp / lună

Floreasca Park faza 2, Barbu Vacarescu, 434 mp ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

390 m (5 min)

434 mp
2013
Agenție

4 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 35 € / mp / lună

Mosilor 40 mp spatiu stradal pretabil agentie ...

Moșilor, Sector 2

40 mp utili
10E
1984
Agenție

4 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 200 mp, terasa, Horec ...

Dacia, Sector 2

164 m

200 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

2.800 €
/ lună 25.45 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in zona Bd Carol I- ...

Moșilor, Sector 2

110 mp utili
7E
1960
Agenție

4 luni în urmă
8

527 €
/ lună
436 €
40.54 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat in PIATA DELFINU ...

Pantelimon, Sector 2

972 m (23 min)

13,44 mp utili
1984
Agenție

4 luni în urmă
16

4.502 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru mai multe domenii de ac ...

Pantelimon, Sector 2

865 m (11 min)

330 mp utili
3E
2016
Agenție

4 luni în urmă
15

4.502 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu comercial evenimente/ birouri/showroom e ...

Ferdinand, Sector 2

516 m (6 min)

330 mp utili
3E
2016
Agenție

4 luni în urmă
3

999 €
/ lună 12.97 € / mp / lună

Dacia | Spațiu comercial de închiriat in vila r ...

Dacia, Sector 2

751 m (12 min)

77,66 mp utili
1945
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

649 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL,SUPER VAD, 75 M2 (PARCELABIL), ...

Fundeni, Sector 2

986 m

75 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

800 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Calea Mosilor 24M ...

Moșilor, Sector 2

426 m (5 min)

24 mp utili
8E
1987
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 800 € și 830 €
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

7.501 €
/ lună 13 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Barbu Vacare ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

5 camere
577 mp
Etaj 2 / 5
2009
Agenție

4 luni în urmă
5

771 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Hala depozitare + birou Pantelimon Biruintei 38 ...

Pantelimon, Sector 2

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu birouri 300 mp

Obor, Sector 2

722 m

300 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
11

2.178 €
/ lună
1.800 €
10.89 € / mp / lună

De Inchirat Spatiu Birouri | Barbu Vacarescu | ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

200 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

5 luni în urmă
3

2.201 €
/ lună
2.500 €
10.38 € / mp / lună

Zona Pantelimon sp 212 mp vitrina 8 m stradal

Pantelimon, Sector 2

212 mp utili
1975
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,201 € și 2.500 €
Agenție

5 luni în urmă
5

4.080 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu stradal Pantelimon cu vad

Pantelimon, Sector 2

216 m

204 mp utili
1978
Agenție

5 luni în urmă
10

1.698 €
/ lună 13.06 € / mp / lună

Barbu Vacarescu Pescariu Spatiu de Birouri Cald ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

130 mp
2007
6E
Agenție

5 luni în urmă
3

290 €
/ lună 41.43 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vasile lascar Dacia

Dacia, Sector 2

7 mp utili
1E
Agenție

5 luni în urmă
10

530 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

Floreasca - Barbu Vacarescu Birou / Locuinta

Barbu Văcărescu, Sector 2

865 m (11 min)

30 mp utili
6E
2018
Agenție

5 luni în urmă
6

299 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

URGENT!, parter vila,INTRARE SEPARATA, CURTE, P ...

Moșilor, Sector 2

327 m (4 min)

20 mp utili
1E