Proprietar
Proprietăți unice: 69
Proprietari: 12
Agenție

Ieri
3

600 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spațiu Comercial Stradal | Șos. Colentina | Ide ...

Colentina, Sector 2

20 mp utili
Agenție

Ieri
12

1.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu Restaurant Echipat Complet | Șos. Colent ...

Colentina, Sector 2

60 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

1.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Duplex Nemobilat/GranVia Lake View/3 camere/Cur ...

Colentina, Sector 2

91 mp utili
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

781 €
/ lună 13.47 € / mp / lună

Spatiu Birouri | Eficient Energetic | Statii in ...

Colentina, Sector 2

534 m (7 min)

58 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.690 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Spatiu Comercial 122 mp /sos Colentina/Teiul Do ...

Colentina, Sector 2

811 m

122 mp utili
2017
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

11 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Închiriez spatiu comercial Hala in Colentina B ...

Colentina, Sector 2

300 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

3.500 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Hală industrială | Colentina | 300mp | Construc ...

Colentina, Sector 2

211 m (3 min)

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.446 €
/ lună
4.501 €
20.17 € / mp / lună

Zona Colentina Parter 270 mp Liber Parcare St ...

Colentina, Sector 2

270 mp utili
400 mp teren
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.050 €
/ lună 35 € / mp / lună

Colentina - Doamna Ghica Rond - sup 30 mp - pre ...

Colentina, Sector 2

651 m

30 mp utili
Agenție

Ieri
8

1.100 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Showroom Stradal, Birou + Depozit | 80 mp | ?os ...

Colentina, Sector 2

80 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
1

630.000 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

Colentina, teren suprafata 420 mp

Colentina, Sector 2

820 m

420 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

2.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Spatiu depozitare si productie zona Colentina - ...

Colentina, Sector 2

390 mp utili
2008
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

4.235 €
/ lună 14.12 € / mp / lună

Spațiu Depozit/Industrial 300mp | Colentina | A ...

Colentina, Sector 2

300 mp utili
2019
Agenție

5 zile în urmă
6

700 €
/ lună 13.21 € / mp / lună

Spatiu Comercial 3 camere| Zona Colentina| Zona ...

Colentina, Sector 2

53 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

372 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit 62mp | Dna Ghica | Acces, Paza si Supra ...

Colentina, Sector 2

62 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

510 €
/ lună 30 € / mp / lună

Colentina Inchiriez camera frigorifica 17 mE 50 ...

Colentina, Sector 2

17 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

5.400 €
/ lună
6.000 €
11.84 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT | ETAJ 1 | ZONA C ...

Colentina, Sector 2

456 mp utili
926 mp teren
2E
2013
Agenție

2 luni în urmă
10

4.850 €
/ lună 19.40 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL | 250 MP | CURTE 120 M ...

Colentina, Sector 2

250 mp utili
6E
2024
Agenție

2 luni în urmă
60

2.500 €
/ lună 34.72 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal Șoseaua Colentina zona ...

Colentina, Sector 2

72 mp utili
11E
2010
Agenție

2 luni în urmă
6

5.497 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Colentina spatiu stradal 600mp

Colentina, Sector 2

1.150 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

550 €
/ lună 9.02 € / mp / lună

Apartament spatios 2 camere Colentina, D-na Ghi ...

Colentina, Sector 2

61 mp utili
10E
1990
Agenție

8 luni în urmă
10

4.000 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Fundeni Cladire stradala 10 cam 4 bai,20 locuri ...

Colentina, Sector 2

650 mp utili
1E
2019
Agenție

11 luni în urmă
17

1.600 €
/ lună 10.32 € / mp / lună

Spatiu Clinica Medicala

Colentina, Sector 2

155 mp utili
4E
2017
Agenție

11 luni în urmă
7

2.999 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat – 221 mp, Sos. Co ...

Colentina, Sector 2

221 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

2.860 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spațiu comercial stradal Colentina cu Fundeni

Colentina, Sector 2

220 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
9

3.267 €
/ lună
2.600 €
13.07 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp, parter + et. 1, prima ...

Colentina, Sector 2

250 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,267 € și 3.268 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
14

2.700 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Spațiu comercial – 250 mp Colentina, ...

Colentina, Sector 2

250 mp utili
7E
2019
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial Stradal

Colentina, Sector 2

132 mp utili
4E
2022
Agenție

Mai mult de un an
10

1.999 €
/ lună 15.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Boutique Residen ...

Colentina, Sector 2

132 mp utili
4E
2022
Agenție

5 zile în urmă
4

6.000 €
/ lună

Depozit magazin Bucuresti,sos.Colentina 462B, 7 ...

Colentina, Sector 2

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Colentina, Sector 2

Colentina, situată în Sectorul 2 al Bucureștiului, este o zonă vibrantă, bine conectată prin transportul public, inclusiv acces facil la stațiile de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.820 euro, cu oferte ce încep de la 196 euro și pot ajunge până la 82.000 euro, ceea ce reflectă o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 139 m², cu cele mai mari spații având 2.550 m² și cele mai mici de 21 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: Aproximativ 3% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Timp de listare: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.

Colentina este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transport și o comunitate activă. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile în Colentina!