Proprietar
Proprietăți unice: 70
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - Hala metalica Service Auto - Sos ...

Colentina, Sector 2

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

5.500 €
/ lună 4.78 € / mp / lună

Colentina spatiu stradal 600mp

Colentina, Sector 2

1.150 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

286 €
/ lună 23.83 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu pretabil atelier croitorie sau ...

Colentina, Sector 2

12 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

191 €
/ lună 3.82 € / mp / lună

inchiez camera la curte in Colentina

Colentina, Sector 2

50 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
3

230 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Colentina

Colentina, Sector 2

34 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

840 €
/ lună 4.42 € / mp / lună

Hala 200 mp ideal dep/detailling auto Colentina

Colentina, Sector 2

190 mp utili
20 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.100 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

spatiu comercial zona dedeman carrefour colenti ...

Colentina, Sector 2

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

85.000 €
/ lună 472.22 € / mp / lună

vand sau schimb iinchiriez teren casa la curte ...

Colentina, Sector 2

180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

275 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Inchiriez Ap 2camere

Colentina, Sector 2

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

630 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Ofer cu chirie spa?iu comercial in Colentina - ...

Colentina, Sector 2

75 mp utili
65 mp teren
2E