Haliu Proprietar
Proprietăți unice: 205
Proprietari: 45
Agenție

1 săptămână în urmă
19

15.071 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Teren 12.456 mp | Hala depozit 1309 mp | Birou ...

Bragadiru

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

1.040 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial, Parter, 65 mp, Comision 0

Bragadiru

65 mp utili
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
11

1.001 €
/ lună 19.63 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal langa Penny ...

Central, Bragadiru

51 mp utili
3E
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

822 €
/ lună 20.55 € / mp / lună

Spatiu - de inchiriat 40 mp

Bragadiru

40 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

481 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu Comercial 33 mp Bragadiru Safirului

Exterior Sud, Bragadiru

33 mp utili
6E
2025
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

46 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren bragadiru 605 mp

Central, Bragadiru

605 mp teren
Agenție

Azi
1

52.000 €
/ lună 107.66 € / mp / lună

Teren 483 mp, deschidere 23 m, utilitati la lim ...

Central, Bragadiru

483 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

161.000 €
/ lună 150.47 € / mp / lună

Teren Intravilan Ideal Pentru Case-Vile 1070 MP ...

Central, Bragadiru

1.070 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
9

897.120 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan 7.476 mp Bragadiru Deschidere ...

Central, Bragadiru

7.476 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

65 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren pentru hala

Central, Bragadiru

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Breaza Prahova 500 sau 2000mp

Central, Bragadiru

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

2.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Amanet echipat si mobilat de inchiriat

Central, Bragadiru

35 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

200 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren Safirului Bragadiru 2 Parcele de 524 mp

Central, Bragadiru

1.048 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

9.000 €
/ lună 5.31 € / mp / lună

Hala depozit | 1309 mp | Birou 261mp | Bragadir ...

Sud, Bragadiru

1.695 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

51.700 €
/ lună 85.74 € / mp / lună

Teren de Vanzare Bragadiru strada Izvor

Central, Bragadiru

603 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

1.190 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Inchiriere lot Teren in suprafata de 750 mp sit ...

Central, Bragadiru

750 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

19.602 €
/ lună
16.200 €
7.26 € / mp / lună

Chirie- Spatiul Industrial/ Depozit-Bragadiru

Ultracentral, Bragadiru

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

26.940 €
/ lună
22.265 €

HALĂ CU RAFTURI INCLUSE ȘI 4 RAMPE TI ...

Bragadiru

2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

450 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Teren 1700 mp de închiriat Clinceni Bragadiru a ...

Central, Bragadiru

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

150 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de închiriat diamantului lîngă kaufland

Central, Bragadiru

250 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună

Hala industrială / depozit de inchiriat &# ...

Exterior Est, Bragadiru

Agenție

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

HALE 300 mp de inchiriat! Teren 1280 mp- Bragad ...

Haliu, Bragadiru

300 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hală de 400 mp + birouri 100 mp de închiriat pe ...

Est, Bragadiru

Agenție

3 luni în urmă
9

1.050 €
/ lună 22.34 € / mp / lună

Spațiu de birouri modern – Șoseaua Pipera 41

Central, Bragadiru

47 mp utili
10E
2021
Agenție

3 luni în urmă
15

3.451 €
/ lună 35.58 € / mp / lună

Duplex Office & Living | Cloud 9 | Soseaua Pipe ...

Central, Bragadiru

97 mp utili
2021
Agenție

3 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună
2.136 €

Hala industrială / depozit de închiri ...

Exterior Est, Bragadiru

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 3.025 €
Agenție

3 luni în urmă
20

750 €
/ lună
806 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial, stradal, Bragadiru, Smaraldul ...

Bragadiru

62,2 mp utili
7E
2022
Agenție

3 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună

Hala industrială / depozit de închiri ...

Bragadiru

Agenție

4 luni în urmă
13

2.700 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala industriala în Bragadiru, 600 mp , 1380 mp ...

Bragadiru

1E
Agenție

4 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala industriala Sos Alexandria stradala 350 mp ...

Bragadiru

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bragadiru, Județul Ilfov

Bragadiru, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o poziție strategică, fiind bine conectat la rețeaua de transport public și având acces facil la facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.000 euro, cu oferte ce încep de la 299 euro și ajung până la 6.860 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 230 m², cu cele mai mari proprietăți având 400 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt de tip 1 cameră.
  • Construcții recente: Aproximativ 38% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 162 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Bragadiru reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!