Proprietăți unice: 8
Proprietari: 6
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 157.14 € / mp / lună

Teren 700 mp ideal pentru dezvoltare afacere sa ...

Central, Blaj

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Blaj

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

41.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan | Pentru constructie | 1660 mp ...

Central, Blaj

1.660 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren si constructii la 10 min de Blaj

Central, Blaj

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

226 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial

Central, Blaj

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Apartament si spa?ii comerciale

Blaj

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial supercentral de inchiriat la B ...

Blaj

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Blaj

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Muntii Apuseni!

Vulcan

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

6.950 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Teren extravilan, 9.083 mp, peisaj superb si li ...

Pădure

La ~5km distanță

9.083 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

360.000 €
/ lună 211.76 € / mp / lună

Vand hala Deva-Soimus 1700 mp

Șoimuș

La ~10km distanță

1.700 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
4

33.000 €
/ lună 34.77 € / mp / lună

Teren Intravilan 949 mp + proiect casa| zona Mi ...

Obreja

La ~10km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

27.500 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Teren casa sau cabana !!

Tău

La ~15km distanță

5.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

95.000 €
/ lună 19.98 € / mp / lună

Teren intravilan in Tauti/Metes, judetul Alba-p ...

Tău

La ~15km distanță

4.755 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

27.000 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona montana a judetului Al ...

Tău

La ~15km distanță

2.733 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

209.000 €
/ lună 4.39 € / mp / lună

Oportunitate Investitie 5 Hectare La Pret Imbat ...

Roșia de Secaș

La ~15km distanță

78 camere
47.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

65.000 €
/ lună 3.82 € / mp / lună

Vand livada tanara pe rod

Leorinț

La ~15km distanță

17.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
/ lună 32.26 € / mp / lună

Teren intravilan | 682 mp | Leorint

Leorinț

La ~15km distanță

682 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
/ lună 10.44 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.906 mp| zona Henig

Henig

La ~15km distanță

1.906 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

35.000 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Teren Intravilan 3.664 mp| zona Henig

Henig

La ~15km distanță

3.664 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

299.000 €
/ lună 19.80 € / mp / lună

Teren 15.100 mp la baza padurii ideal parcelare ...

Ciumbrud

La ~15km distanță

15.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Sâncrai

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

100 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

magazin alimentar plus bar de inchiriat Leorin?

Rădești

La ~20km distanță

64 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

900.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan 12 ha ideal ca investitie apa, ...

Rădești

La ~20km distanță

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

63.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand gradina intravilana

Coșlariu

La ~20km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

36.000 €
/ lună 26.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare -Pauca 1352 mp / PU ...

Păuca

La ~20km distanță

1.352 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren 2800 mp, sat Galtiu, comuna Santimbru

Galtiu

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

220 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Birou de inchiriat Aiud

Central, Aiud

La ~20km distanță

18 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

25.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 10000 mp - Productie - Indu ...

Central, Aiud

La ~20km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

40.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 20000 mp - Productie - Indu ...

Central, Aiud

La ~20km distanță

Spaţii comerciale de închiriat în Blaj, Județul Alba

Blaj, un oraș cu o istorie bogată și un centru comercial în dezvoltare, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 300 euro, cu oferte care încep de la 226 euro și pot ajunge până la 1.290 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 33 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 sau 2 camere, fiecare având o cotă de 11% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 44% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Construcții recente: 11% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Blaj reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, ideale pentru dezvoltarea afacerilor. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!