Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

5 zile în urmă
2

144.304 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Terenuri intravilane, arabile Loc. Belciugatele ...

Belciugatele

34.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilin Belciugatele

Belciugatele

2.538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.000 €
/ lună 27.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Belciugatele com Cojesti

Belciugatele

718 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.450 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren intravilan , acces pavat si ilumiant publ ...

Belciugatele

590 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

17.088 €
/ lună 22.97 € / mp / lună

Comision 0! Teren intravilan Belciugatele

Belciugatele

744 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
5

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren De Vanzare Belciugatele

Belciugatele

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 54.82 € / mp / lună

Teren intravilan Islaz utilitati la lot, acces ...

Islaz

La ~5km distanță

456 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 63.93 € / mp / lună

Teren de vanzare, Branesti sat Islaz 610 mp

Islaz

La ~5km distanță

610 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

100.000 €
/ lună 37.33 € / mp / lună

Teren intravilan 2.679 mp Deschidere 30,47 la D ...

Islaz

La ~5km distanță

2.679 mp teren
2E

Agenție

11 luni în urmă
8

61.875 €
/ lună 45.03 € / mp / lună

Islaz - Branesti - teren 1374mp - canalizare - ...

Islaz

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

499 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Teren de inchiriat-Doua deschideri-Zona in cont ...

Islaz

La ~5km distanță

525 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Loturi de casa in Ansamblu rezidential la 20 mi ...

Islaz

La ~5km distanță

6 camere
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

230.000 €
/ lună 23.47 € / mp / lună

Teren 10.000 mp iesire Branesti constructie hal ...

Islaz

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

42.400 €
/ lună 22.01 € / mp / lună

Teren 1926 mp Gostilele - Vedere Lac - 109m des ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mariuta cu vedere la lac 5000 ...

Măriuța

La ~5km distanță

5.008 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

8.400 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

DEPOZIT TEMPERATURA CONTROLATA ALUTI & VALS ...

Fundulea

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

12.978 €
/ lună 3 € / mp / lună

Fundulea inchiriere spatiu hala

Fundulea

La ~5km distanță

4.326 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 24.98 € / mp / lună

Teren 1001 mp intravilan Fundulea pe malul lacu ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.001 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

18.150 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Teren 1000 mp Fundulea, deschidere Autostrada A ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Ocazie Vand Teren Intravilan 1000 mp in Fundule ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.400 €
/ lună 54.95 € / mp / lună

Fundulea teren intravilan 535 mp langa lac

Central, Fundulea

La ~5km distanță

535 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren Fundulea 1000 mp | 25 min Bucuresti | Des ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare Fundulea, Calarasi

Fundulea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand 2 hectare teren agricol

Central, Fundulea

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

49.950 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Fundulea 925 mp | T ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

925 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 33.49 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1045 mp | Toate utili ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

1000m 40.000 intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

46.000 €
/ lună 85.82 € / mp / lună

Teren Fundulea 536 mp | Imprejmuit | Utilitati ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

536 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

3.500.000 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Baltile Hagiesti

Hagiești

La ~5km distanță

570.000 mp teren