Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Belciugatele

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

550.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren 55 Ha Belciugatele

Belciugatele

550.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilin Belciugatele

Belciugatele

2.538 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

9.450 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren intravilan , acces pavat si ilumiant publ ...

Belciugatele

590 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Loturi de casa in Ansamblu rezidential la 20 mi ...

Islaz

La ~5km distanță

6 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Gostilele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mariuta cu vedere la lac 5000 ...

Măriuța

La ~5km distanță

5.008 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

1000m 40.000 intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare Fundulea, Calarasi

Fundulea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Ocazie Vand Teren Intravilan 1000 mp in Fundule ...

Central, Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

269 €
/ lună 13.45 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Fundulea

Central, Fundulea

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

55.800 €
/ lună 55.80 € / mp / lună

De vanzare teren 1240 mp

Fundulea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Inchiriez teren industriilor 2 si 3 Branesti il ...

Brănești

La ~10km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vadul Anei

Brănești

La ~10km distanță

1.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

131.100 €
/ lună 69 € / mp / lună

Teren 1900 m2 intravilan parcelabil

Brănești

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

137.000 €
/ lună 108.39 € / mp / lună

Teren Branesti cu deschidere la lac aproape de ...

Brănești

La ~10km distanță

1.264 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

123.200 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Branesti Ilfov

Brănești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hale Depozite de 100 si 110mp + curte de 72 mp ...

Brănești

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Ocazie! Urgent! Proprietar. Vanzare Teren 3500 ...

Brănești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan Branesti Ilfov, 7364mp, 2 ...

Brănești

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

60.000 €
/ lună 122.70 € / mp / lună

Teren intravilan Branesti

Brănești

La ~10km distanță

489 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

46.000 €
/ lună 198.28 € / mp / lună

Teren de vanzare

Brănești

La ~10km distanță

232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de INCHIRIAT 5000 mp,Ilfov Bra ...

Brănești

La ~10km distanță

1 camere
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Branesti 2000 mp

Brănești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

92.000 €
/ lună 101.66 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan in Branesti

Brănești

La ~10km distanță

905 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Valea Lunga de vanzare

Brănești

La ~10km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

105.000 €
/ lună 96.69 € / mp / lună

Teren Intravilan Branesti-Ilfov, la marginea pa ...

Brănești

La ~10km distanță

1.086 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

160.000 €
/ lună 85.15 € / mp / lună

Teren Intravilan Branesti Ilfov langa padure si ...

Brănești

La ~10km distanță

1.879 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan, aproape de Bucuresti - Liliec ...

Lilieci

La ~10km distanță

3.000 mp teren
2E