Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

2.500 €
/ lună 25.51 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial Mioveni

Argeșelu

98 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

110.000 €
/ lună
120.000 €
55 € / mp / lună

Teren intravilan Argeselu!

Argeșelu

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

31.000 €
/ lună 20.67 € / mp / lună

PROPRIETAR-Vand teren intravilan 1500 mp Maraci ...

Argeșelu

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

de inchiriat -Teren intravilan (1,27 ha) cu des ...

Argeșelu

12.735 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Maracineni Arges

Mărăcineni

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

128.265 €
/ lună
129.990 €
17 € / mp / lună

Teren intravilan 7.545 mp in ideal rezidential ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

7.545 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

157 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Pamant de inchiriat

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pensiune, casa. de vacanta Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

2.300.000 €
/ lună 26.65 € / mp / lună

Teren intravilan Micesti DN 73

Mărăcineni

La ~5km distanță

86.312 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

2.501 €
/ lună 3.99 € / mp / lună

Maracineni - Argeselu, Popas - Restaurant - Caz ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

627 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maracineni Argeselu 2300. ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 9700mp. Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

9.700 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 50mp - Calea Campulung, Pitest ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Ieri
7

58.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Extravilan de Vanzare Maracineni, Sat Arg ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

138 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 1.163 mp Pitesti

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Colibași

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Mioveni - Faget Arges

Făgetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan!

Micești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

64.797 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren de 6000 mp inconjurat de padure Stefanest ...

Enculești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Teren Budeasa cu iesire la lac

Budeasa

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

19.000 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Teren de Vanzare, Budeasa Mica Potrivit pentru ...

Budeasa

La ~5km distanță

680 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

155.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 3880 mp - Budeasa Mica

Budeasa

La ~5km distanță

3.880 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

170.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren Budeasa Lac

Budeasa

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Budeasa 500 mp

Budeasa

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Budeasa

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru case

Budeasa

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Budeasa Mica

Budeasa

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Budeasa Mica 800 mp ...

Budeasa

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

16.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună

Padure de vanzare Budeasa Sudeaua

Rogojina

La ~5km distanță

4.500 mp teren