Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

600 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial in Apahida

Apahida

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

405.920 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand teren ultracentral in Apahida

Apahida

2.537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren jucu mijloc

Apahida

2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

400 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez teren industrial

Apahida

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

79.900 €
/ lună 133.17 € / mp / lună

Ultimele 3 Parcele Sannicoara 600mp intravilan ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez casa cu 2 camere,hol,baie,buc. pt. a ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

886.500 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 1.1 Ha, intravilan Cluj-N. (B-dul Muncii- ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

11.081 mp teren
4E

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

198.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dezmir Str. Trandafirilor O ...

Sânnicoară

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

39.000 €
/ lună 49.56 € / mp / lună

Teren de vanzare cu autorizatie de construire- ...

Câmpenești

La ~5km distanță

787 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 69.44 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie - Campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

20.000 €
/ lună 54.50 € / mp / lună

teren autorizat campenesti cluj

Câmpenești

La ~5km distanță

367 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Campenesti Apahida jud. C ...

Câmpenești

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

37.000 €
/ lună 63.46 € / mp / lună

Teren de vanzare jud. Cluj, Campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

583 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25.000 €
/ lună 42.30 € / mp / lună

Teren campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

12.999 €
/ lună 13.00 € / mp / lună

Teren 1000mp extravilan Dealul Fanatelor invest ...

Câmpenești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

32 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Boxe spa?ii depozitare Cluj

Jucu

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren spatii birouri statie sortare n ...

Jucu

La ~5km distanță

12.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

261.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan cu potential excelent de inves ...

Jucu

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Jucu, zona Panemar

Jucu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

136.300 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan industrial langa Tetarom 3

Jucu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

67 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Jucu langa Km 17

Jucu

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Jucu de Mijloc

Jucu

La ~5km distanță

2.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

750 €
/ lună 1.37 € / mp / lună

Inchiriez teren zona aeroport cluj

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.350 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren

Aeroport, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

5800 mp teren de inchiriat in Dezmir soseaua de ...

Dezmir

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren intravilan Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

145 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren de vanzare in loc. Dezmir,ideal pt casa s ...

Dezmir

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Cartierul Sopor Colonia Budunus

Dezmir

La ~5km distanță

5.510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 148.94 € / mp / lună

Teren intravilan Dezmir

Dezmir

La ~5km distanță

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 1000 mp.ptr. casa Corpadea/Apahida

Corpadea

La ~5km distanță

1.119 mp teren