Proprietăți unice: 770
Proprietari: 152
Agenție

Azi
20

3.932 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

INCHIRIERE Spațiu comercial 173 mp. Vitrina Mar ...

Cetate, Alba Iulia

173 mp utili
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
7

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial | Spatiu birouri | Curte | Ter ...

Periferie, Sebeș

50 mp utili
200 mp teren
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 25 mp Finisat la Bu ...

Cetate, Alba Iulia

25 mp utili
2008

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

4.917 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hale Productie Depozitare Alba Su. de la 1725 m ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

Azi
6

900 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat , Zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

110 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Azi
16

38.000 €
/ lună 3.17 € / mp / lună

Cabanuta,teren si padure

Central, Câmpeni

12.000 mp teren
Agenție

Azi
1

36.900 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare , 12 Parcele 615mp ...

Central, Alba Iulia

615 mp teren
Agenție

Azi
1

43.000 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare , Zona Oarda

Central, Alba Iulia

1.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

381 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Kogălniceanu, Sebeș

83 mp utili
Agenție

Azi
3

2.500.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan Sebes

Nord, Sebeș

125.000 mp teren
Agenție

Ieri
5

39.900 €
/ lună 67.06 € / mp / lună

Teren de vanzare, 595 mp, acces auto, livada, A ...

Ampoi 2, Alba Iulia

595 mp teren
Agenție

Ieri
4

42.000 €
/ lună 41.18 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sebes drumul Pet ...

Petrești

1.020 mp teren
Agenție

Ieri
11

55.000 €
/ lună 69.71 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Sebes, 789 mp. Drumul Petre ...

Central, Sebeș

789 mp teren
Agenție

Ieri
12

350 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Vinerea

Central, Cugir

120 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pretabil birou, ...

Est, Sebeș

20 mp utili
1980
Agenție

2 zile în urmă
4

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren intravilan | 500 mp | Micesti

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

60.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren 1080 mp + Proiect Casa Moderna (S+P) Daia ...

Daia Română

1.080 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

89.999 €
/ lună 45.00 € / mp / lună

Teren Intravilan Parcelabil De Vanzare In Alba ...

Central, Alba Iulia

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 100 mp

Micești, Alba Iulia

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

816 €
/ lună
675 €
5.44 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 150 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu Comercial la casa de inchiriat zona Cent ...

Central, Alba Iulia

90 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
3

55.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren Inravilan de Hala 2900mp, 60ml Deschidere

Industrială, Alba Iulia

2.900 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

90.000 €
/ lună 51.22 € / mp / lună

Teren intravilan 1757 MP | Aiud | Aproape de ce ...

Central, Aiud

1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

2.200 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL PREMIUM

Central, Sebeș

148 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.202 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Spațiu Comercial, 280mp, Compartimentare Flexib ...

Ampoi 3, Alba Iulia

280 mp utili
120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

35.000 €
/ lună 14.97 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium Sat

Bucium

2.338 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

80.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan | 4000 mp | zona Ampoita

Cricău

4.000 mp teren
Agenție

Azi
1

2.200 €
/ lună 12.94 € / mp / lună

Pensiune 4* CETATE 8 Camere D+ P+ E 170 mp Fini ...

Cetate, Alba Iulia

170 mp utili
1E
Agenție

Azi

3.250 €
/ lună 18.79 € / mp / lună

INCHIRIERE Spatiu Comercial 173 mp CETATE Finis ...

Cetate, Alba Iulia

173 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

309 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Goldis

Central, Alba Iulia

240 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Alba

Județul Alba, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și istoria bogată, oferă oportunități interesante pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 450 euro, cu oferte ce încep de la 226 euro și ajung până la 7.840 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mici având 30 m² și cele mai mari ajungând până la 2.800 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, ceea ce le face ideale pentru diverse activități comerciale.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind între 3 euro și 12 euro.
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.200 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 155 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce adaugă un plus de valoare pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea în această zonă.

Județul Alba reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!