Proprietăți unice: 856
Proprietari: 155
Agenție

6 zile în urmă
1

285.000 €
/ lună 49.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 5800 MP Zona Oriz ...

Central, Alba Iulia

5.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

675 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.662 €
/ lună
2.200 €
18.36 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 145 MP I PRETABIL SEDIU BANC ...

Cetate, Alba Iulia

145 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.990 €
/ lună 119.59 € / mp / lună

Teren Intravilan 418 Mp | Toate Utilitatile | A ...

Central, Alba Iulia

418 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.000 €
/ lună 59.60 € / mp / lună

Teren intravilan 453 mp | Cartier nou | Zona li ...

Petrești

453 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 198 mp, Cetate

Cetate, Alba Iulia

198 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

174.600 €
/ lună 19.40 € / mp / lună

Teren 9000mp+platforma betonata 630mp,Rimetea| ...

Rimetea

9.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

613.000 €
/ lună 149.95 € / mp / lună

Oportunitate Investitie Teren 4088mp P+3 , P+2

Central, Alba Iulia

4.088 mp teren
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

89.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1.78 Ha in Purcareti, Jud ...

Central, Sebeș

17.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren panoramic cu cabana traditionala din barn ...

Lancrăm

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3.2 ha Apuseni priveliste spectaculoasa, ...

Valea Bistrii

32.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

42.900 €
/ lună 120.51 € / mp / lună

Teren intravilan | Autorizatie constructie | Al ...

Central, Alba Iulia

356 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

410.000 €
/ lună 204.80 € / mp / lună

Teren Intravilan Zona Piata Cetate ,Puz Aprobat

Cetate, Alba Iulia

2.002 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

26.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Teren 1500mp intravilan, Oarda De Sus

Oarda

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

40.000 €
/ lună 25.16 € / mp / lună

Teren 1590 mp extravilan + intravilan, langa Sa ...

Sântimbru

1.590 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

122.000 €
/ lună 116.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Alba Iulia, Micesti

Micești, Alba Iulia

1.050 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €
/ lună 34.62 € / mp / lună

Teren intravilan 1300 mp Transapuseana deschide ...

Măgina

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 700 mp, zona verde

Central, Cugir

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Cabinet stomatologic utilat, Cetate, zona Piata ...

Cetate, Alba Iulia

43 mp utili
1984
Agenție

1 lună în urmă
1

1.400 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I 107 MP I CENTRU I DE INCHIRI ...

Central, Alba Iulia

107 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL I DE INCHIRIAT I 180 MP I CURT ...

Ampoi 3, Alba Iulia

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

HALA 160 MP I ALBA IULIA I ZONA MALL ALBA CAROL ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
18

5.263 €
/ lună
4.350 €
2.51 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 2100 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
16

6.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 1200 MP I CU TOATE UTILITAT ...

Industrială, Alba Iulia

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

430 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 4.12 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 170 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Central, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
7

520 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Spațiu Industrial, 144mp, Zona Carolina Mall

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

1 lună în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
14.52 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 50 mp finisat si li ...

Industrială, Alba Iulia

50 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
1

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 60 mp Finisat si utilat de inchi ...

Central, Alba Iulia

60 mp utili
2E