Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.900 €

Vand casa in Viișoara, Botoșani, 135mp, constru ...

Viișoara

5 camere
135 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.000 €

Casa batraneasca cu anexe si teren in Viisoara, ...

Viișoara

5 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

275.000 €

Guesthouse for sale near Mehedinți Mountains

Seliștea

La ~5km distanță

3 camere
458 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

27.000 €

Casa, grajd, gradina plus dependinte

Seliștea

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75.000 €

casa paltinis botosani

Păltiniș

La ~10km distanță

4 camere
170 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

22.000 €

Vand casa la tara

Păltiniș

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

29.000 €

Casa in Miorcani

Miorcani

La ~10km distanță

7 camere
3.420 mp
3.420 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

20.000 €

vand casa Miorcani, jud Botosani

Miorcani

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €

Vand casa MIORCANI jud Botosani

Rădăuți-Prut

La ~10km distanță

4 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

20.000 €

Casa cu 5 camere ?i teren de 2000 mp Miorcani, ...

Rădăuți-Prut

La ~10km distanță

5 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

12.000 €

Casa si teren intravilan aferent

Rădăuți-Prut

La ~10km distanță

2 camere
64 mp
64 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

55.900 €

Apartament 2 camere decomandat Narcisa

Rădăuți-Prut

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1977
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

40.000 €

Vand apartament

Nord, Darabani

La ~10km distanță

2 camere
25 mp
Etaj 1
1987
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

48.500 €

Apartament trei camere oras Darabani

Central, Darabani

La ~10km distanță

3 camere
Etaj 2
1975
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €

Inchirez spatiul comercial oras darabani zona c ...

Central, Darabani

La ~10km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

35.000 €

Apartament cu 3 camere negociabil

Central, Darabani

La ~10km distanță

3 camere
52 mp
Etaj 3
86
Agenție

Mai mult de un an
30

340.000 €

Cladire Multifunctionala 480 mp + 5000 mp Teren ...

Central, Darabani

La ~10km distanță

11 camere
480 mp
5.000 mp teren
2007
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

15.000 €
4.69 € / mp

Teren construc?ii Darabani

Central, Darabani

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

32.000 €

Vand casa ?i teren intravilan in suprafa?a de 1 ...

Central, Darabani

La ~10km distanță

49 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.653 €

Casa si teren Tataraseni, ID: 19007

Tătărășeni

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

40.000 €

Casa de vanzare

Havârna

La ~15km distanță

4 camere
85 mp
6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

4.616 €
0.65 € / mp

3 terenuri extravilane Havarna, ID: 19006

Havârna

La ~15km distanță

7.088 mp
7.088 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

24.653 €

Casa si teren Tatara?eni, ID: 19007

Havârna

La ~15km distanță

3 camere
65 mp
1.484 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

3.574 €
1.34 € / mp

De vanzare CASA + TEREN mp, loc. Mihalaseni, ju ...

Havârna

La ~15km distanță

2.677 mp
2.677 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

53.000 €

Casa individuala 68mp+ anexe + teren intravilan ...

Concești

La ~15km distanță

2 camere
68 mp
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.000 €

Casa de vanzare cu anexe

Hudești

La ~15km distanță

4 camere
146 mp
1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
15 € / mp

Vand Teren cabana intravilan Ocolis jud. Alba 1 ...

Hudești

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

51.700 €
56.700 €

Casa de vanzare in Mlenauti, Botosani.

Mlenăuți

La ~20km distanță

2 camere
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 51,700 € și 56.700 €
Agenție

9 luni în urmă
2

36.500 €

CASA LA ROSU - PODRIGA

Podriga

La ~20km distanță

6 camere
224 mp
2.402 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €

Casa de vanzare Pogriga, Draguseni

Podriga

La ~20km distanță

3 camere