Case Terenuri
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

235.000 €
22.38 € / mp

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Vasilați

10.500 mp
10.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

13.800 €
13.80 € / mp

Loturi premium 1000 mp zona Frumu?ani langa pad ...

Vasilați

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

0 €

Casă îngrijită, teren generos, aproape de Bucur ...

Vasilați

3 camere
124 mp
2.063 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
3

408.000 €
8 € / mp

Teren 51000mp in Calarasi, Vasilati

Vasilați

51.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

7.500 €
1.06 € / mp

teren extravilan 7.100 mp situat in Vasilati, j ...

Vasilați

7.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

90.750 €
1.86 € / mp

Terenuri intravilane Vasilati 48753mp

Vasilați

48.753 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

10.600 €
10.60 € / mp

Teren extravilan-arabil,ud. Calarasi , com. Vas ...

Vasilați

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

10.073.800 €
22 € / mp

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati - vanzar ...

Vasilați

457.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

408.000 €
8 € / mp

Teren intravilan 51000 mp - Oportunitate rara i ...

Vasilați

51.000 mp teren
f.s. 62 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

45.000 €

Vand casa in comuna Vasilati ( Calarasi ) - 40 ...

Vasilați

2 camere
100 mp
1.275 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

17.800 €
10.98 € / mp

Sat Pope?ti. Curent. Padure. Aer curat, liniste ...

Vasilați

1.621 mp
1.621 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

175.000 €
10 € / mp

Oportunitate Proiect Rezidential 32 Loturi, PUZ ...

Vasilați

17.500 mp
17.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

450.000 €
0.68 € / mp

Teren arabil Vasilati

Vasilați

660.000 mp
660.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

800.000 €
10 € / mp

Oportunitate Investitionala: Teren 8 Ha Nuci, C ...

Vasilați

80.000 mp
80.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

16.900 €
25.30 € / mp

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Vasilați

668 mp
668 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

10.073.800 €
22 € / mp

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati -

Vasilați

457.900 mp teren
f.s. 500 m
Agenție

1 lună în urmă
4

450.000 €
0.68 € / mp

Teren arabil Vasilati

Vasilați

660.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

0 €

Nuci, Ilfov

Nuci

La ~5km distanță

4.400 mp
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

50.000 €

Sat Murani, Com. Pischia, Judetul Timis

Nuci

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

169.000 €

Casa de vanzare in Campina, zona centrala

Nuci

La ~5km distanță

3 camere
110 mp

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

149.000 €

Se vinde casa de poveste superba cu 2100 mp ter ...

Nuci

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

52.000 €

Nuci, Calarasi

Nuci

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

1.064.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan comuna Gălbinași, jud. Călăraș ...

Gălbinași

La ~5km distanță

380.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

14.900 €
16.900 €
22.31 € / mp

Lot intravilan 668 mp, Popesti Vasilati, la asf ...

Popești

La ~5km distanță

668 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

59.999 €

Casa la ?ara in Buciumeni la 20 de minute de Bu ...

Buciumeni

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
Agenție

11 luni în urmă
12

30.000 €

Casa traditionala , la doar 35 de minute de Buc ...

Buciumeni

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €

Casa de vanzare batraneasca la sat jude?ul Cala ...

Aprozi

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
800 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
13

129.000 €

CASA INDIVIDUALA - 200 Mp. Utili - 800 Mp. Tota ...

Sohatu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
800 mp teren
2009
Agenție

1 lună în urmă
8

99.000 €

Casa de poveste/ Vanzare casa la tara 30 km Buc ...

Sohatu

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

10.000 €
5.56 € / mp

Vând teren intravilan 1800 metri pătrați

Sohatu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Intravilan