Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €

Casa de vanzare batraneasca la sat jude?ul Cala ...

Aprozi

4 camere
400 mp
800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
4

525.400 €

Vila de vanzare in Budesti Calarasi

Central, Budești

La ~5km distanță

6 camere
355 mp
3.783 mp teren
2002
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

61.000 €

Vanzare vila oras Budesti- Jud Calarasi 30 min ...

Central, Budești

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
500 mp teren
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

3.500 €
8.68 € / mp

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp
403 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

60.000 €
41.84 € / mp

Teren intravilan 1.434 mp | Dubla deschidere | ...

Central, Budești

La ~5km distanță

1.434 mp
1.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.000 €

casa batraneasca

Central, Budești

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

51.000 €

Casa 3 Camere Aprozi, 2420 mp Teren, Gradina Ec ...

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

52.000 €

Casa vanzare Budesti

Central, Budești

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.500 €

Apartament de vanzare

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150.000 €

casa de vinzare

Central, Budești

La ~5km distanță

1.000 mp
2.050 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

30.000 €

Casa traditionala cu potential, la doar 35 de m ...

Central, Budești

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1.525 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

12.820 €

Casa si teren-loc. Budesti, jud. Calarasi

Central, Budești

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

27.000 €

casa de vanzare

Central, Budești

La ~5km distanță

75 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

3.500 €
8.68 € / mp

Lot teren Budesti

Central, Budești

La ~5km distanță

403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
25 € / mp

Teren stadal DN 4 ,investitie excelenta

Central, Budești

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

57.000 €

Casa de vanzare in apropiere de Bucure?ti

Central, Budești

La ~5km distanță

114 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
6 € / mp

Teren 10,124mp Budesti + opțiune comasare

Nord-Vest, Budești

La ~5km distanță

10.124 mp teren
f.s. 232 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

202.631 €
5.97 € / mp

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + op?iune co ...

Nord, Budești

La ~5km distanță

33.963 mp
33.963 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

143.034 €
6 € / mp

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + opțiune co ...

Nord-Vest, Budești

La ~5km distanță

23.839 mp teren
f.s. 370 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

0 €

Casă îngrijită, teren generos, aproape de Bucur ...

Vasilați

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
2.063 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

90.750 €
1.86 € / mp

Terenuri intravilane Vasilati 48753mp

Vasilați

La ~5km distanță

48.753 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

10.073.800 €
22 € / mp

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati - vanzar ...

Vasilați

La ~5km distanță

457.900 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

408.000 €
8 € / mp

Teren 51000mp in Calarasi, Vasilati

Vasilați

La ~5km distanță

51.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

450.000 €
0.68 € / mp

Teren arabil Vasilati

Vasilați

La ~5km distanță

660.000 mp
660.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

450.000 €
0.68 € / mp

Teren arabil Vasilati

Vasilați

La ~5km distanță

660.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

10.600 €
10.60 € / mp

Teren extravilan-arabil,ud. Calarasi , com. Vas ...

Vasilați

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

10.073.800 €
22 € / mp

Teren intravilan - Calarasi - Vasilati -

Vasilați

La ~5km distanță

457.900 mp teren
f.s. 500 m
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

7.500 €
1.06 € / mp

teren extravilan 7.100 mp situat in Vasilati, j ...

Vasilați

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50.440 €
40 € / mp

Teren in Vasilati, Calarasi, Strada principala

Vasilați

La ~5km distanță

1.261 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

175.000 €
10 € / mp

Oportunitate Proiect Rezidential 32 Loturi, PUZ ...

Vasilați

La ~5km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren