Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

40.000 €

Vand casa+teren

Săpunari

5 camere
155 mp
1.877 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

95.000 €
13.49 € / mp

Teren Intravilan Industrial 7.041 mp langa A2 I ...

Lehliu

La ~5km distanță

7.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

65.000 €
68.000 €

Apartament 2 camere, complet mobilat ?i utilat, ...

Lehliu

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Parter
1977
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

150.000 €

Lehliu Gara. vila cu teren 36.000mp

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

150.000 €

Lehliu Gara. vila cu teren 36.000mp

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
163 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

36.400 €

Inchiriez/Vand Garsoniera | MOBILATA NOUA 2025 ...

Lehliu

La ~5km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

26.800 €
1 € / mp

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~5km distanță

26.800 mp
26.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

25.500 €

Casa zona Lehliu

Lehliu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

53.000 €

Casa cu teren 1000 mp la 30 min de Bucuresti

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

De vanzare 4 loturi teren intravilan

Lehliu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €

Casă de vânzare

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
1.200 mp
1.000 mp teren
1930
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

49.000 €

Casa de vanzare in Lehliu Gara - curte 300 mp

Lehliu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

43.000 €

Apartament cu 2 camere

Lehliu

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
2

10.000 €
5 € / mp

Vanzare teren extravilan Lehliu - acces DN3

Lehliu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100.000 €

Casa cu etaj de vanzare

Lehliu

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35.000 €

Vand apartament 2 camere, tip casa, in Lehliu-g ...

Lehliu

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.719 €
0.86 € / mp

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.483 €
0.83 € / mp

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

Ieri
9

68.500 €

Balta Pescuit ( Bazinul Piscicol Lehliu-Sat 1)

Lehliu

La ~5km distanță

16.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

52.000 €

Vand casa + teren oras Lehliu Gara Calarasi 625 ...

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
625 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

69.900 €

Casa noua P+M, 4 camere Lehliu-Gara, la doar 5 ...

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
96 mp
96 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

595.000 €

Spa?iu industrial de vanzare 7950mp Lehliu Gara ...

Lehliu

La ~5km distanță

7.850 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

42.000 €

casa vanzare numai buna de locuit in ea

Lehliu

La ~5km distanță

4 camere
129 mp
129 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

16.800 €
7 € / mp

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

158.000 €

Casa noua de Vanzare

Lehliu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

325.000 €
1.30 € / mp

Teren extravilan agricol Lehliu - Lehliu Gara, ...

Lehliu

La ~5km distanță

250.000 mp
250.000 mp teren
f.s. 1000 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

61.400 €
2 € / mp

Vand teren agricol, inclusiv pentru sere si sol ...

Lehliu

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

57.000 €

Casa de vanzare! Lehliu Gara

Lehliu

La ~5km distanță

6 camere
50 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

325.000 €
1.30 € / mp

Teren extravilan agricol Lehliu - Lehliu Gara, ...

Lehliu

La ~5km distanță

250.000 mp teren
f.s. 1000 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

82.500 €
55 € / mp

Teren 1500 mp, la lac, langa DN3 Lehliu Sat

Lehliu

La ~5km distanță

1.500 mp teren