Proprietăți unice: 59
Proprietari: 13
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

159.900 €

CASE INDIVIDUALE LA CHEIE,Varteju,TVA inclus, c ...

Vârteju

4 camere
56 mp
300 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

99.900 €

Case individuale la cheie,COMISION 0% ,TVA INC ...

Vârteju

3 camere
57 mp
250 mp teren
2026
Agenție

2 zile în urmă
8

130.000 €

Casa/Vila Individuala/Varteju-Magurele 3 camere ...

Vârteju

3 camere
75 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
7

79.000 €

COMISION 0 | 2 Camere Decomandat , Suprafata 57 ...

Vârteju

2 camere
57 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
10

105.000 €

Casa cocheta pe parter-Varteju-Magurele

Vârteju

3 camere
60 mp
Agenție

3 zile în urmă
18

135.000 €

Casa moderna P+Mansarda- ideala pentru familie! ...

Vârteju

4 camere
110 mp
Agenție

3 zile în urmă
19

116.000 €

Casa single P+Mansarda/Varteju,Magurele!

Vârteju

4 camere
101 mp
Agenție

3 zile în urmă
19

110.000 €

Apartament 2 camere+TERASA MARE tip curte propr ...

Vârteju

2 camere
51 mp
Agenție

3 zile în urmă
17

180.000 €

Resedinta modernaP+1+Mansarda-arhitectura echil ...

Vârteju

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
5

64.900 €

Studio cu dormitor separat Varteju Magurele 47m ...

Vârteju

2 camere
47 mp
Demisol
2021
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

188.175 €
75 € / mp

Teren de vanzare 2509 mp Varteju, Magurele

Vârteju

2.509 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

149.500 €

Casa tip duplex P+1 | sc. 140 mp | teren 250 mp ...

Vârteju

4 camere
107 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

129.999 €
134.999 €

Casa 5 Camere - Varteju

Vârteju

5 camere
72 mp
250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

149.000 €

De vanzare casa individuala+curte, Varteju/Magu ...

Vârteju

4 camere
113 mp
195 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
2

73.000 €
73 € / mp

Teren 1000 mp Vartejul Pescarului 19 M Deschide ...

Vârteju

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

150.000 €

Vila individuala cocheta Varteju (Magurele)

Vârteju

4 camere
112 mp
200 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

70.000 €

Oferta rara! 110mp utili + terasa/curte 115mp + ...

Vârteju

3 camere
110 mp
Parter
2014
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

244.000 €

Casa de vanzare P+1, Bragadiru,Magurele, Vartej ...

Vârteju

6 camere
225 mp
509 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

425.000 €

Hala industriala 590 mp Magurele / Centura

Vârteju

Agenție

2 luni în urmă
34

110.000 €

GATA DE MUTAT! Casa cuplata 4 camere langa STB ...

Vârteju

4 camere
110,6 mp
157 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

84.998 €
85.00 € / mp

Teren intravilan în Magurele, Ilfov, suprafa ...

Vârteju

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

700.000 €

Hală industrială de vânzare – Localizare strate ...

Vârteju

Agenție

7 luni în urmă
9

300.000 €

De vanzare casa individuala 4 camere+curte 900m ...

Vârteju

4 camere
140 mp
900 mp teren
2018
Agenție

10 luni în urmă
5

60.000 €
54.55 € / mp

Teren intravilan Magurele - Varteju

Vârteju

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

35.000 €
87.50 € / mp

Teren | Varteju | 400 Mp | Utilitati | Investit ...

Vârteju

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

140.000 €

Vila in Varteju cu patru camere,curte mare

Vârteju

4 camere
107 mp
350 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
19

300.000 €
75 € / mp

Teren 4000 mp + casa demolabila in Bragadiru/Va ...

Vârteju

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

69.000 €

COMISION 0 |Apartament 2 camere |Incalzire pard ...

Vârteju

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
7

68.000 €

COMISION 0 | Apartament 2 Camere | Pod Propriu

Vârteju

2 camere
64 mp
Etaj 2
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

170.000 €

Vila individuala Magurele

Vârteju

4 camere
105 mp