Proprietăți unice: 21
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

73.000 €

C5- 2 CAMERE DECOIMANDAT ,ETAJ 1, CENTRALA GAZ

Peco, Tulcea

2 camere
50 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

150.000 €

CASA 5 CAMERE , SUPRAFATA TOTALA 90 MP , TEREN ...

Peco, Tulcea

5 camere
90 mp
512 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

110.000 €
220 € / mp

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Peco, Tulcea

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
14

120.000 €

E3- 4 CAMERE DECOMANDAT, PARTER, CENTRALA GAZ

Peco, Tulcea

4 camere
84,25 mp
Parter
4E
Agenție

7 luni în urmă
7

75.000 €

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Peco, Tulcea

3 camere
80 mp
690 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

50.000 €
117.10 € / mp

Teren de vanzare zona Peco Tulcea

Peco, Tulcea

427 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

29.388 €
62 € / mp

ID 7620 Teren pentru CASA

Peco, Tulcea

474 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

620.600 €
145 € / mp

ID 7393 Teren INTRAVILAN amplasat pe DN22 - E87 ...

Peco, Tulcea

4.280,07 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.551.800 €
198.97 € / mp

Teren intravilan investitii de vanzare

Peco, Tulcea

7.799 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

2.475.000 €
165 € / mp

Teren de vanzare zona Peco

Peco, Tulcea

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

165.000 €
55 € / mp

Zona Kaufland, teren intravilan, 3000 mp

Peco, Tulcea

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.500 €
70.68 € / mp

Teren de vanzare zona MGM-Tulcea

Peco, Tulcea

474 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

110.000 €

ZONA PECO-CASA P+1, LA ROSU

Peco, Tulcea

4 camere
180 mp
600 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
2

2.265.000 €
2.424.975 €
144.77 € / mp

ID 7290 Oportunitate investitii - Teren Zona Pe ...

Peco, Tulcea

15.645 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

165.000 €

Apartament 153 mp -etaj 1-bloc nou!

Peco, Tulcea

4 camere
153 mp
Etaj 1
2025
Agenție

6 luni în urmă
5

46.000 €
47.000 €

Garsoniera moderna de vanzare - zona PECO !

Peco, Tulcea

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 5
2020
Agenție

10 luni în urmă
15

85.000 €

ID 2949 Apartament 2 camere Zona Peco

Peco, Tulcea

2 camere
70 mp
Etaj 5
2020
Agenție

Mai mult de un an
1

200.000 €
54.57 € / mp

Teren Tulcea, kaufland

Peco, Tulcea

3.665 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

1.551.800 €
137.34 € / mp

Teren intravilan investitii de

Peco, Tulcea

11.299 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

2 luni în urmă
2

66.000 €

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Peco, Tulcea

4 camere
83 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

182.000 €

Apartament 3 camere modern

Peco, Tulcea

3 camere
77 mp
Etaj 4
2020

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
20

379.000 €

Hotel plutitor STAR - Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

5 camere
34 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
65.79 € / mp

ZONA C.A.P.-TEREN INTRAVILAN ,608MP

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

608 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

2.802 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

5.776 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

50.000 €
1 € / mp

ZAGAN-TEREN AGRICOL , 5 HA.

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 260 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
62.03 € / mp

Teren ideal pentru casa - zona Gelco !

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

403 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

110.000 €
132.53 € / mp

Teren intravilan zona Isaccei-Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

830 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

175.000 €

casa si teren de vanzare

Zona Industrială, Tulcea

La ~5km distanță

60 mp