Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
48 € / mp

Teren 5000mp Tulcea CAP strada Fagului

Sud, Tulcea

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
14

9.000 €
16.36 € / mp

Teren intravilan BIDIDIA, zona deosebita, 550MP

Sud, Tulcea

550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
120 € / mp

ID 7666 Teren pentru CASA TA!!

Sud, Tulcea

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

69.000 €

Apartament 3 camere Tulcea

Sud, Tulcea

3 camere
46 mp
Parter
Agenție

6 luni în urmă
10

75.000 €

Casa LA LEBEDE cu vedere spre Microdelta !

Sud, Tulcea

3 camere
65 mp
1.854 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

47.000 €
117.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare - zona Gelco- cu fu ...

Sud, Tulcea

401 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
9

0 €

Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

Sud, Tulcea

640 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

0 €

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

La ~5km distanță

521 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

130.000 €

Zona Ultracentrala - str.Nicopol - Casa de Vanz ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
219 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
30

160.000 €

Vila de vanzare din BCA - situata in cartier Su ...

Exterior Sud, Tulcea

La ~5km distanță

6 camere
259 mp
693 mp teren

Agenție

5 luni în urmă
10

87.000 €

Apartament 4 camere de vanzare zona centrala Tu ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
89,54 mp
Etaj 4
1985
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
147.06 € / mp

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

408 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

90.000 €

ID 2993 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
15

90.000 €

ID 6649 Teren cu casa - Zona CENTRALA

Central, Tulcea

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
491 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

110.000 €

Vanzare imobil

Central, Tulcea

La ~5km distanță

147 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

90.000 €

Vindem spatiu comercial str ISACCEI

Central, Tulcea

La ~5km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

125.000 €
105.31 € / mp

Teren intravilan cartier 9 Mai Tulcea - 1.187 m ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

1.187 mp teren
f.s. 73 m
Construcții
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
6

29.500 €

ZONA DALAS- GARSONIERA CONFORT 1, ETAJ 1, MOBIL ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
12

89.000 €

ULTRACENTRAL- 4 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GA ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
5

64.000 €

ULTRACENTRAL-2 CAMERE SEMIDECOMANDAT , ETAJ 3

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
4E
Agenție

6 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vanzare teren intravilan zona DACIA

Periferie, Tulcea

La ~5km distanță

390 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

69.000 €

ID 2990 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL Strada ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

5 luni în urmă
1

64.000 €

ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 3, CENT ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
5

15.000 €

ID 1374 Garsoniera de vanzare CF 2 *Cartier Ves ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
11 mp
Etaj 2
1998
Agenție

5 luni în urmă
1

85.000 €
168.65 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Zona Ultracentral ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

504 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
4

44.000 €

ZONA PACII-CASA BATRANEASCA ,TEREN 366 MP,SUPRA ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
107 mp
366 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

4.248.000 €
59 € / mp

VANZARE SAU INCHIRIERE TEREN EXTRAVILAN LA INTR ...

Nord, Tulcea

La ~5km distanță

72.000 mp teren
f.s. 570 m
Agenție

3 luni în urmă
7

52.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare zona centrala ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 3 / 3
1965
Agenție

3 luni în urmă
8

51.500 €

ZONA ULTRCENTRALA -2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 3

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Etaj 3
3E
Agenție

4 luni în urmă
8

55.000 €

Vest - 2 camere, etaj 2, centrala gaz

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
44,42 mp
Etaj 2