Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
10

330.000 €

Casa de vanzare constructie noua

Periferie, Tulcea

5 camere
200 mp
400 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

6 luni în urmă
5

17.928 €
3 € / mp

Teren de vanzare - Vararie- str. Taberei Balta ...

Periferie, Tulcea

5.976 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vanzare teren intravilan zona DACIA

Periferie, Tulcea

390 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
7

40.000 €

Casa de vanzare cu vedere superba spre MicroDel ...

Periferie, Tulcea

4 camere
80 mp
272 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

120.000 €

Apartament modern, etaj 2

Periferie, Tulcea

2 camere
56 mp
Etaj 2
2022

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
7

0 €

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

La ~5km distanță

521 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

86.000 €

Apartament cu 4 camere de vanzare zona Vest -Tu ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
87 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

Mai mult de un an
7

95.000 €

Apartament 2 camere de vanzare zona ultracentr ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1990

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

99.220 €

Apartament doua camere de vanzare ultracentral

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4
1976
Agenție

Mai mult de un an
10

380.000 €
375.000 €

ID 6688 VILĂ CENTRALĂ DE VÂNZARE ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

6 camere
275 mp
275 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
6

41.000 €

PACII- GARSONIERA CONFORT 1 ,ETAJ 3

Central, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
15

74.000 €

Apartament 3 camere ultracentral et.3

Central, Tulcea

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

Mai mult de un an
10

460.000 €

ID 6613 DE VÂNZARE - Vila de LUX - Zona 9 ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

6 camere
223,22 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €
320.18 € / mp

ID 7777 EXCLUSIVITATE - Teren pe Strada GRIVITE ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

228 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
32

350.000 €

Vila D+P+M de vanzare in zona Ultracentrala Tu ...

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

5 camere
235 mp
436 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
5

41.000 €

ID 1347 Garsoniera complet RENOVATA parter

Central, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Parter
1998
Agenție

Mai mult de un an
9

120.000 €

ID 6450 Casa la sol *ULTRACENTRALA

Central, Tulcea

La ~5km distanță

3 camere
92 mp
235 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

120.000 €

ZONA CENTRALA-CASA 4 CAMERE SUPRAFATA UTILA 89 ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
222 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

90.000 €

ID 2909 Apartament 2 camere RENOVAT - Strada Mi ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3
2000
Agenție

Mai mult de un an
8

220.000 €

Ultracentral, P+1, 5 camere

Ultracentral, Tulcea

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
268 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

110.000 €

Casa in delta dunarii

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

28.000 €

Garaje de vanzare Str. Victoriei Tulcea

Central, Tulcea

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
2

70.200 €
100 € / mp

Teren str LIVEZILOR III -702mp

Central, Tulcea

La ~5km distanță

702 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

100.000 €

ID 6134 DE VANZARE SPATIU ULTRACENTRAL

Central, Tulcea

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.000 €

Vand casa in Tulcea

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

41.000 €

Garsoniera de vanzare zona centrala Tulcea

Central, Tulcea

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3 / 9
1977
Agenție

Mai mult de un an
9

72.500 €
48.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare zona CAP Tulcea

Exterior Sud, Tulcea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

69.000 €
70.000 €

ZONA PODGORIILOR - CASA 3 CAMERE, SUPRAFATA 94 ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
219 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

90.000 €

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda

Central, Tulcea

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
2008
Agenție

Mai mult de un an
10

124.000 €

Apartament 4 camere zona Victoriei Tulcea

Central, Tulcea

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Etaj 2
1982