Proprietăți unice: 175
Proprietari: 28
Agenție

4 zile în urmă
4

67.000 €

Casă tip A - Frame, 100 mp, priveliște panorami ...

Tomești

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

41.850 €
50 € / mp

Ocazie ** – Teren intravilan 837 mp, Tomești **

Tomești

837 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

330.000 €

Hale de vanzare/ inchiriere Tomesti - Fiterman, ...

Tomești

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

115.000 €

🏡 Casă NOUĂ 2025 în Tutora – TOMEȘTI | Mutare ...

Tomești

3 camere
81 mp
480 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

160.000 €

Duplex in Tomesti, COMISION 0%, finisaje la ale ...

Tomești

4 camere
91,4 mp
300 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

350.000 €

Spațiu 500 mp | DN28 Tomești | vizibi ...

Tomești

2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
55.43 € / mp

Teren intravilan 451mp, Chicerea - Tomești ...

Tomești

451 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

10.500 €
12.000 €
26.25 € / mp

Teren Tomesti - Chiperesti

Tomești

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
16

38.000 €

Casa modulara noua in Tome?ti Dealul Crucii, 36 ...

Tomești

2 camere
36 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

67.320 €
36 € / mp

Vand teren 1870mp in Tomesti Chicerea deschider ...

Tomești

1.870 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

105.000 €

Hala/Depozit/Productie Noua Libera sau Inchiria ...

Tomești

190 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

153.000 €
167.000 €

Casă parter cu panoramă deosebită, acces excele ...

Tomești

3 camere
109 mp
450 mp teren
2026
Agenție

6 zile în urmă
10

99.900 €

Apartament 3 camere decomandat, de vanzare, Tom ...

Tomești

3 camere
61,33 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

58.250 €
50 € / mp

teren intravilan , persoana fizica, - fantana ...

Tomești

1.165 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

129.000 €

Apartament de vânzare

Tomești

3 camere
77 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție

1 lună în urmă
6

75.000 €

Apartament 2 camere Tomesti etajul 2

Tomești

2 camere
52 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

120.000 €

Casă la gri Intabulată de Vânzare, 5 Camere, 80 ...

Tomești

5 camere
175 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

170.000 €

Vila de lux cu 4 camere in Tomesti

Tomești

4 camere
105 mp
396 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
14

10.500 €
21 € / mp

Teren cu vedere frumoasa

Tomești

500 mp teren
f.s. 19 m
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere decomandat Tomești

Tomești

2 camere
49,63 mp
Parter / 4
1988
Agenție

3 luni în urmă
5

110.000 €
26.13 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare 4.209mp, Chicerea ...

Tomești

4.209 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

89.000 €

Apartament 2 camere, 53 mp utili, zona Tomești

Tomești

2 camere
53,3 mp
Etaj 3 / 3
2021
Agenție

4 luni în urmă
3

75.000 €
42.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Tomesti deal in sp ...

Tomești

1.757 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

51.000 €
51 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Tomesti deal in sp ...

Tomești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

39.000 €
51.52 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Tomesti deal in sp ...

Tomești

757 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

295.000 €

Casă cu 2 apartamente, mansardă și teren 1000 ...

Tomești

6 camere
450 mp
1.000 mp teren
2004
Agenție

5 luni în urmă
11

185.000 €

Casa 4 camere premium, Tomesti

Tomești

4 camere
120 mp
400 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
8

88.500 €

Apartament 3 Camere Decomandat Tomesti

Tomești

3 camere
65 mp
Parter / 4
1980
Agenție

6 luni în urmă
7

18.060 €
30.46 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Tomești

602 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

56.500 €
25 € / mp

Tomesti Chicerea, 2260 MP teren intravilan cu d ...

Tomești

2.260 mp teren
Construcții