Proprietăți unice: 175
Proprietari: 28
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

33.500 €
27.02 € / mp

Teren 1240 mp intravilan, Vladiceni

Tomești

1.240 mp
1.240 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

189.000 €

Casa 3 camere Tomesti , 75 metri Cod:162244

Tomești

3 camere
94 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

115.000 €

Apartament

Tomești

4 camere
90 mp
Etaj 1
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
4

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Tomesti , 500 metri Cod:160517

Tomești

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

175.000 €
165.000 €

Casa individuala, view panoramic, 105 mp, teren ...

Tomești

3 camere
104 mp
650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

120.000 €

Apartament 3 camere Tomesti Decomandat

Tomești

3 camere
69 mp
1984
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
112.500 €
30 € / mp

Teren 2500mp Chicerea , Tomesti , panorama supe ...

Tomești

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €

Casa Chicerea, 13 km pana in Baza 3

Tomești

65 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €
50 € / mp

Vand teren Vladiceni Intravilan

Tomești

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

210.000 €

Casa de vanzare cu priveliste frumoasa

Tomești

4 camere
117 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €
62.86 € / mp

Tomesti teren 700mp str Bradutului in spatele P ...

Tomești

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29 €
0.04 € / mp

Teren Tomesti-Goruni

Tomești

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

230.000 €

700 mp teren! 5 camere! VATA BAZALTICA! Vila To ...

Tomești

5 camere
115 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

158.000 €

Tomesti vale! Incalzire in pardoseala! Vila 4 c ...

Tomești

4 camere
95 mp
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

25 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Tomesti

Tomești

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

34.720 €
27.56 € / mp

Teren Intravilan, 1260mp Vladiceni, Vedere Pano ...

Tomești

1.260 mp
1.260 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

30.800 €
44 € / mp

Teren intravilan 700mp Tomesti primarie

Tomești

700 mp
700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

165.000 €

Casa cu beci si etaj in Tomesti 0% COMISION

Tomești

4 camere
112,7 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

106.000 €

Apartament de vanzare in Tome?ti

Tomești

3 camere
73 mp
1985
3E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 106,000 € și 115.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

12.464 €
19 € / mp

Teren intravilan Chicerea - Tomesti - 656 mp + ...

Tomești

656 mp
656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20.000 €
27.03 € / mp

Teren Chicerea 740 mp, langa ?coala

Tomești

740 mp
740 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

137.000 €

Casa de vanzare in Tomesti zona centrala, langa ...

Tomești

4 camere
84 mp
570 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

139.900 €

Casa de vanzare, la 2 km de Primaria Tomesti

Tomești

3 camere
78 mp
496 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

278.000 €

Casa 5 camere Tomesti , 110 metri Cod:162072

Tomești

5 camere
155 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

230.000 €

VILA PREMIUM 5 camere, 2 bai, 155mp, TEREN 600m ...

Tomești

4 camere
155 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

41.040 €
40 € / mp

Teren intravilan, 1026 mp, deschidere doua drum ...

Tomești

1.026 mp
1.026 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

160.000 €

Casa parter, 115 mp, zona Tomesti

Tomești

3 camere
115 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

88.500 €

Apartament 2 camere decomandat-Tomesti-etaj 2-b ...

Tomești

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
1989
Agenție

1 lună în urmă
8

18.505 €
18.51 € / mp

Teren intravilan Tomesti, cota parte 1/2, ID: R ...

Tomești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

165.700 €

Vanzare Casa | Tome?ti | 420 mp teren | S+P+1

Tomești

4 camere
155 mp
420 mp teren