Proprietăți unice: 175
Proprietari: 28
Agenție

9 luni în urmă
7

36.500 €
35.44 € / mp

Tomesti Primarie, teren intravilan cu utilitati ...

Tomești

1.030 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
18

180.000 €

Casa individuala, intabulata, 193 mp Tomesti Ia ...

Tomești

4 camere
160 mp
450 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
21

680.000 €

Hală industrială modernă de vânzare – Tomesti, ...

Tomești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

340.000 €
34.69 € / mp

Teren intravilan de 9800 mp, în Tomești

Tomești

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

465.000 €

Tomesti deal la DE Iasi-Albita casa 118 mp si p ...

Tomești

6 camere
530 mp
1.220 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
4

15.500 €
24.49 € / mp

Teren extravilan, Tomesti, 633mp

Tomești

633 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
10

4.200.000 €

Fabrica de bere ,,7 Coline,, de vanzare!

Tomești

Agenție

11 luni în urmă
5

235.000 €
25 € / mp

Teren industrial de vanzare, 9400 mp, Tomesti. ...

Tomești

9.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.196.150 €
1.815.000 €
73.72 € / mp

Teren Industrial 3Ha și Hală 1000mp de Vânzare ...

Tomești

29.790 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
21

395.000 €

Casa de Lux in Livada cu Ciresi Eleganta, Confo ...

Tomești

7 camere
480 mp
1.200 mp teren
2015
Agenție

Mai mult de un an
29

120.000 €

CASA INDIVIDUALA in sat VLADICENI com. TOMESTI

Tomești

6 camere
166 mp
510 mp teren
2007
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

170.000 €

Casa 4 camere, arhitectura moderna ,Tomesti

Tomești

4 camere
114 mp
400 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

167.000 €

Casa tip duplex Tomesti

Tomești

4 camere
140 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

108.000 €

Apartament 3 camere decomandat, 60 mp, zona Tom ...

Tomești

3 camere
60 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

164.000 €

vind casa in tomesti

Tomești

93 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

112.000 €

Apartament 3 camere, etaj intermediar, 68 mp, z ...

Tomești

3 camere
68 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
10.02 € / mp

Teren 4990 mp intravilan, Tomesti- Chicerea

Tomești

4.990 mp
4.990 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

165.000 €

Casa individuala, view panoramic, 105 mp, teren ...

Tomești

3 camere
104 mp
650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

95.000 €

Ideal pt Investi?ie 650Euro/Luna! Hala/Depozit/ ...

Tomești

160 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

88.900 €

Apartament in bloc nou cu parcare

Tomești

3 camere
53 mp
2021
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €

garsoniera Tome?ti de vanzare sau schimb cu cas ...

Tomești

1 camere
40 mp
40 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €

Vind Garsoniera zona Tomesti

Tomești

1 camere
24 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

11.000 €

Teren 500 mp, Goruni

Tomești

f.s. 17 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

275.000 €

Casa mare tip mini-bloc | 9 apartamente | Tome? ...

Tomești

450 mp
850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

133.000 €

CASA INDIVIDUALA, 4 CAMERE, 2 BAI, 570 MP TEREN ...

Tomești

4 camere
83 mp
570 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

275.000 €

Cladire mini-bloc 9 apartamente Tomesti -oportu ...

Tomești

450 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

275.000 €

Cladire mini-bloc 9 apartamente Tome?ti -oportu ...

Tomești

450 mp utili
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
33.33 € / mp

Parcele de teren - intravilan - Tomesti - utili ...

Tomești

450 mp
450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

174.000 €

Vila PARTER + M Tomesti, mobilata si utilata, d ...

Tomești

4 camere
170 mp
521 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

175.000 €

Casa spatioasa de vanzare, 160 mp, Chicerea, Ia ...

Tomești

5 camere
160 mp
1.000 mp teren