Proprietăți unice: 20
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

Ieri
1

156.000 €
78 € / mp

Teren de vânzare – 2000 mp , Str. Prof. Cornel ...

Centură, Târgoviște

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

23.900 €

Garsoniera Târgoviște Laminorului 2A Bloc 100G

Centură, Târgoviște

1 camere
25 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

299.000 €

Spațiu industrial de 600mp de vânzare în zona C ...

Centură, Târgoviște

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
5

325.780 €
70 € / mp

Teren intravilan 4654mp de vanzare Dedeman

Centură, Târgoviște

4.654 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

60.000 €
1.50 € / mp

Vanzare Teren 39,900mp /Sat Serdanu/Com.Lungule ...

Centură, Târgoviște

39.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

99.000 €
14.14 € / mp

Teren Centura ideal stație GPL vizibilitat ...

Centură, Târgoviște

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

26.000 €
5.20 € / mp

Teren extravilan 5.000 mp zona Combinat

Centură, Târgoviște

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

145.000 €
9.67 € / mp

Teren intravilan 15000 mp oportunitate business

Centură, Târgoviște

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

29.000 €

Casa 70 mp Valea Caselor, Dambovita

Centură, Târgoviște

3 camere
70 mp
1.820 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

255.039 €
279.240 €
54.80 € / mp

Investitie cu randament imediat Teren 4654mp Ta ...

Centură, Târgoviște

4.654 mp
4.654 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

117.900 €
107.18 € / mp

Teren de Leroy Merlin 1100 mp

Centură, Târgoviște

1.100 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

5 luni în urmă
6

132.149 €

Teren 2.412 mp, hala 600 mp front 32.5 m, zona ...

Centură, Târgoviște

850 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

26.000 €
5.20 € / mp

Teren extravilan 5.000 mp zona Combinat

Centură, Târgoviște

5.000 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

5 luni în urmă
4

108.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare, 1200mp, zona Sideco

Centură, Târgoviște

1.200 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
6

4.500.000 €
1,500.00 € / mp

???? Teren de inchiriat 3.000 mp | Loca?ie stra ...

Centură, Târgoviște

3.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Mai mult de un an
12

89.500 €

Apartament 4 camere, 85,21mp, zona Calea Bucure ...

Centură, Târgoviște

4 camere
85 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
4

147.900 €
300 € / mp

Inchiriere teren intravilan

Centură, Târgoviște

493 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

120.000 €
100 € / mp

Teren laminorului

Centură, Târgoviște

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

325.780 €
70 € / mp

Teren intravilan 4654mp de vanzare Dedeman

Centură, Târgoviște

4.654 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

165.150 €
50 € / mp

Teren cc-industrial

Centură, Târgoviște

3.303 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

64.500 €

Apartament 2 camere, M11 , iC Bratianu, balcon ...

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €

Garsoniera de vanzare ,et 2, M 12

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
23 mp
Etaj 2
1970
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.000 €
Agenție

3 luni în urmă
14

56.500 €

Reducere de pre?! Super ap care se vinde comple ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,500 € și 57.900 €

Agenție

3 luni în urmă
20

72.000 €

Apartament 3 camere spatios in Targoviste-zona ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 4 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €

Apartament bloc nou 3 camere micro2

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €

Teren 2.000 mp, deschidere 20 ml langa Complexu ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25.000 €
27.000 €

Tiny House - Casa Mobila

Exterior Vest, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
27 mp
Proprietar
Comision 0%