Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

80.000 €

Vand Casa cu Bucatarie anexa , sura mare , tere ...

Curechiu

La ~5km distanță

130 mp
Agenție

Mai mult de un an
11

55.000 €

Casa si 3919 mp teren intravilan in Bucuresci ...

Bucureșci

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
3.919 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

150.000 €

Casă / Vilă Sesuri, jud Hunedoara

Bucureșci

La ~5km distanță

6 camere
195 mp
5.300 mp teren
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

149.000 €
2.15 € / mp

Domeniu de 7 ha in Apuseni - Criscior, Hunedoar ...

Crișcior

La ~5km distanță

69.237 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

44.800 €
0.80 € / mp

5,6 ha terenuri si padure in Criscior

Crișcior

La ~5km distanță

56.031 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

58.000 €

Jumatate duplex in Criscior, Hunedoara

Crișcior

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
355 mp teren
1949
Agenție

10 luni în urmă
13

33.000 €

Casa renovata cu acces usor, langa padure

Crișcior

La ~5km distanță

2 camere
81 mp
307 mp teren
1970
Agenție

10 luni în urmă
20

35.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Gura Barza, C ...

Crișcior

La ~5km distanță

3 camere
71 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

15.000 €
1.07 € / mp

14075 mp teren cu acces la utilitati - Criscior

Crișcior

La ~5km distanță

14.075 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

70.800 €
12 € / mp

Vand teren intravilan loc.Hartagani HD

Hărțăgani

La ~5km distanță

5.900 mp teren
f.s. 80 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

33.000 €

Casa de vanzare in satul Valisoara, comuna Bals ...

Hărțăgani

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Proprietar Vand casa

Hărțăgani

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
6.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €

Casa Hartagani

Hărțăgani

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Vand casa in Hartagani

Hărțăgani

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

45.000 €

Casa 90 mp cu pamant 2650 mp de vanzare

Căinelu de Sus

La ~5km distanță

90 mp
2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

69.000 €

Casa + teren de vanzare

Căinelu de Sus

La ~5km distanță

4 camere
10.995 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

58.500 €

casa si gradina

Țărățel

La ~5km distanță

1.125 mp
445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €

Proprietar, vand casa

Zdrapți

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

50.000 €

Vand casa cu teren in sat Ormindea comuna Baita

Ormindea

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

60.000 €

Vand casa Ormindea, Jud. Hunedoara

Ormindea

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
47

65.000 €

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare

Ormindea

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
9.995 mp teren
1964
Agenție

2 luni în urmă
11

29.980 €

Casa Valisoara la pretul corect.

Vălișoara

La ~10km distanță

3 camere
81 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14.000 €

Vand casa ?araneasca din lemn.

Vălișoara

La ~10km distanță

3 camere
50 mp
1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
3.33 € / mp

Doua terenuri extravilane 1.440 mp si 1500 mp ~ ...

Băița

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.708 €
10.47 € / mp

Doua terenuri extravilane 1440mp si 1500 mp, BA ...

Băița

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €

Ofer spre vanzare casa+ teren intravilan

Băița

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
14

85.000 €

Casa Hartagani

Băița

La ~10km distanță

4 camere
110 mp
7.247 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
15

55.000 €

Vand casa( comuna Baita)

Băița

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
8.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

27.900 €

Apartament 2 camere zona centrala ideal pentru ...

Bunești

La ~10km distanță

2 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

27.900 €
29.900 €

Apartament 3 cam., etaj 1 ideal pentru locuit, ...

Bunești

La ~10km distanță

3 camere
46 mp
Etaj 1