Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

160.000 €

Cabana de vanzare 7 camere | Langa cetatile dac ...

Costești

4 camere
180 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

345.000 €

Pensiune deosebita in inima Muntilor Dacici inv ...

Costești

450 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
19

120.000 €

CABANA DACICA Refugiu premium la poalele Muntil ...

Orăștioara de Sus

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

345.000 €

Pensiune deosebita in inima Muntilor Dacici inv ...

Orăștioara de Sus

La ~5km distanță

450 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~5km distanță

1.231 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

La ~5km distanță

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

146.000 €

Casa cu teren spa?ios, zona turistica

Orăștioara de Sus

La ~5km distanță

6 camere
2.150 mp
2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

150.000 €

Vand casa locuibila cu teren aferent in Satul A ...

Luncani

La ~5km distanță

4 camere
49.690 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

176.000 €
8 € / mp

Vand teren Tarsa, Bosorod

Luncani

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

109.000 €

Imobiliare,casa si gradina

Orăștioara de Jos

La ~10km distanță

6 camere
9.000 mp
9.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

103.000 €

Vand casa cu 4 camere in Orastioara de Jos

Orăștioara de Jos

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.000 €

Casa in comuna Bosorod

Chitid

La ~10km distanță

6 camere
168 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

43.000 €

Casa cu mansarda

Chitid

La ~10km distanță

4 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
9.62 € / mp

Teren intravilan

Beriu

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

85.000 €

Casa 140 mp, 1060 mp teren

Beriu

La ~10km distanță

140 mp
1.060 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

103.000 €

Vand casa cu 4 camere in Orastioara de Jos

Beriu

La ~10km distanță

4 camere
2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

75.000 €

PROIECT CASA si TEREN INTRAVILAN GENEROS

Beriu

La ~10km distanță

5 camere
167 mp
2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

75.000 €
28.85 € / mp

Teren INTRAVILAN generos + 2 hale metalice

Beriu

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16.500 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan Beriu - HD

Beriu

La ~10km distanță

1.650 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

16.500 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan Beriu - HD

Beriu

La ~10km distanță

1.650 mp
1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

22.500 €
3.21 € / mp

Teren de vanzare

Grădiștea de Munte

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
19.84 € / mp

Teren intravilan in mijlocul satului Magura-Top ...

Măgura

La ~10km distanță

756 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare in Bretea Romana

Bretea Română

La ~15km distanță

3 camere
156 mp
156 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare in Bretea Romana

Bretea Română

La ~15km distanță

3 camere
156 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1 €
0 € / mp

Teren extravilan 5,8 ha

Mărtinești

La ~15km distanță

58.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

68.000 €

Vand casa cu anexe, curte si gradina (suprafata ...

Căstău

La ~15km distanță

6 camere
1.112 mp
3.444 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

16.000 €
7.27 € / mp

Teren de vanzare

Căstău

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

110.000 €
5.90 € / mp

Teren intravilan 18.645 mp in Satul Santamaria ...

Sântămăria de Piatră

La ~15km distanță

18.645 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
29

830.000 €

De vânzare Hală 1450mp producti industrial 1500 ...

Călanu Mic

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

109.000 €

Casa de vanzare in Strei, localitatea Calan

Strei

La ~15km distanță

3 camere
120 mp