Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

33.000 €
2 € / mp

Teren rural de 16500 mp cu utilita?i

Tomești

16.500 mp
16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

55.000 €
40.000 €

Casa 3 camere, hol camara ?i beci

Tomești

3 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

18.000 €

Persoana fizica vinde

Tiulești

La ~5km distanță

3 camere
1.963 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

28.000 €

casa de vanzare

Târnăvița

La ~5km distanță

1 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

28.000 €

Casa de vanzare .

Târnăvița

La ~5km distanță

4 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

26.200 €

Vand casa+sura de vanzare

Târnăvița

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

11 luni în urmă
20

59.000 €

Vand casa cu etaj, dependinte si anexe gospodar ...

Dobroț

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
2.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
11

59.000 €

Vand casa cu etaj, dependinte si anexe gospodar ...

Dobroț

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.000 €

Vand casa cu gradina

Obârșa

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

46.000 €

casa de vinzare sat Tohesti com Halmagel jud Ar ...

Țohești

La ~5km distanță

160 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

46.000 €

vand casa

Rișculița

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

50.000 €

Casa de vanzare Risculita

Rișculița

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

28.789 €

Vand casa cu anexe si teren 3008 mp, in centrul ...

Rișculița

La ~5km distanță

8 camere
265 mp
3.008 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

22.000 €

Garsoniera etaj 4

Vața de Jos

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

350.000 €

Casa Spa?ioasa in suprafta de aproximativ 1000 ...

Vața de Jos

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
998 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

55.000 €
58.000 €

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal ...

Vața de Jos

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
1.088 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

58.300 €

Casa si teren in Vata de Jos, Ocisor

Vața de Jos

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
1.084 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

70.500 €
20 € / mp

Va?a .Termal Spa Transilvania

Vața de Jos

La ~5km distanță

3.525 mp
3.525 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

117.000 €
5.02 € / mp

Teren intravilan Drumul Regelui,Va?a de Sus 213 ...

Vața de Jos

La ~5km distanță

23.321 mp
23.321 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

340.000 €

Casa, 270 m2,

Vața de Jos

La ~5km distanță

4 camere
270 mp
6.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

53.000 €

Vind casa, curte 2000 mp, pasune 6 ha, padure 3 ...

Vața de Jos

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

60.000 €

Vand casa si teren Tarnava de Cris, jud Hunedoa ...

Vața de Jos

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Agenție

4 luni în urmă
12

87.500 €

Apartament 4 camere decomandat,2bai

Rișca

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
8

55.000 €

Apartament 2 camere decomandat | Micro 5 | Hune ...

Rișca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
16

86.000 €

Vand apartament 4 camere in Hunedoara, Micro5/1 ...

Rișca

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

40.000 €

Casa la ?ara

Baldovin

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

59.900 €

Casa, sat Birtin

Birtin

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
800 mp teren
1973
Agenție

6 luni în urmă
8

55.000 €

Casa cu teren , localitatea Birtin

Birtin

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.498 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
26

55.500 €
56.500 €

Casă cu teren de 4707 mp în Hălmăgel, județul A ...

Hălmăgel

La ~5km distanță

2 camere
53,1 mp
4.707 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.000 €

Vand casa cu gradina + padure + teren arabil

Ociu

La ~5km distanță

4 camere