Case Terenuri
Proprietăți unice: 36
Proprietari: 2
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

18.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sard suprafete 6 ...

Șard

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
12

175.000 €

Casa noua cu 4 camere finisata in Sard 105 mp c ...

Șard

4 camere
105 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare 2000 mp in Sard

Șard

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

110.000 €

Casa de vanzare in Sard Alba

Șard

2 camere
75 mp
437 mp teren
2007
Agenție

1 lună în urmă
1

8.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 600 mp | 15 ml ...

Șard

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

78.000 €

Casa de vanzare in Sard cu 1890 mp teren imprej ...

Șard

3 camere
65 mp
1.100 mp teren
1981
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, Sard

Șard

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

120.000 €
40 € / mp

Teren de vânzare in Sard

Șard

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

118.000 €

Casa noua semifinisata de vanzare in Sard

Șard

5 camere
231 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

209.000 €

Casa noua semifinisata de vanzare in Sard

Șard

4 camere
1 mp
500 mp teren
2023
Agenție

9 luni în urmă
9

250.000 €

Vanzare casa noua in Sard -1000 mp teren

Șard

5 camere
253 mp
1.050 mp teren
2018
Agenție

11 luni în urmă
10

256.217 €
211.750 €

Casa Individuală FINALIZATA LA CHEIE | 4 camere ...

Șard

4 camere
105 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

87.000 €

Casa individuala | 1 nivel | 105 mp | 500 mp te ...

Șard

4 camere
105 mp
500 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Mai mult de un an
6

115.000 €

Casa individuala | Semifinisata | 105 mp | 500 ...

Șard

4 camere
105 mp
500 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

Mai mult de un an
5

48.000 €
24 € / mp

Teren intravilan | 2000 mp | Toate utilitatile ...

Șard

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

110.000 €

Casa semifinisata in zona pitoreasca, langa pad ...

Șard

5 camere
150 mp
450 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
19

199.000 €

Casa Individuala 4 Camere 1153 mp Teren, Sard, ...

Șard

4 camere
110 mp
1.153 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
7

70.000 €

Casa de vanzare in localitatea Sard judetul Alb ...

Șard

2 camere
65 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

270.000 €

Casa de vanzare in Micesti pe 2 nivele si demis ...

Șard

4 camere
202 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

259.000 €

Casa cu panorama superba, 4 camere | Terasa mar ...

Șard

4 camere
1.673 mp
Agenție

2 luni în urmă
18

110.000 €

Casa de vanzare 3 camere zona Sard

Șard

2 camere
70 mp
Agenție

4 luni în urmă
11

90.000 €

Casa pe un nivel, 4 camere cu teren de 1000 mp ...

Șard

4 camere
109 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

14.900 €
14.90 € / mp

Teren pretabil pentru cabana

Șard

1.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

6 luni în urmă
2

24.900 €
12.45 € / mp

Teren pretabil pentru cabana, cu view

Șard

2.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
1

74.000 €
75.000 €
29.60 € / mp

Teren intravilan la sosea asfaltata, 2500 mp, z ...

Șard

2.500 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
7

148.900 €

Casa individuala, 5 camere, 350 mp, zona Sard

Șard

4 camere
350 mp
Agenție

Mai mult de un an
1

210.000 €
50 € / mp

Teren intravilan ,4200mp, Micesti.

Șard

4.200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

350.000 €
490.000 €
26.92 € / mp

Teren Intravilan Sard, 13000mp

Șard

13.000 mp teren
f.s. 93 m
Agenție

Mai mult de un an
2

50.550 €
25 € / mp

Teren intravilan 2022mp, zona Sard

Șard

2.022 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
30 € / mp

Teren intravilan , 3000 mp , Zona Sard

Șard

3.000 mp teren