Case Terenuri
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă

24.200 €

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
29

250.000 €

Casa primitoare si apreciabila, areal cu linist ...

Sâncraiu

5 camere
145 mp
534 mp teren
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

48.000 €
40 € / mp

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Sâncraiu

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

35.000 €
700 € / mp

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Sâncraiu

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
59

174.800 €

FILM! Casa cu teren generos,vedere pitoreasca, ...

Sâncraiu

2 camere
136 mp
3.492 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 săptămâni în urmă

240.000 €

Casa sub padure, langa Sfantu Gheorghe

Sâncraiu

4 camere
180 mp
470 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

35.000 €

Casuta din lemn,cu 520mp teren intravilan,zona ...

Sâncraiu

2 camere
50 mp
520 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

35.000 €

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Sâncraiu

f.s. 28 m
Agenție

4 săptămâni în urmă

48.000 €

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Sâncraiu

f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă

250.000 €

Casa primitoare si apreciabila, areal cu linist ...

Sâncraiu

5 camere
145 mp
534 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

42.500 €

Teren intravilan/Gradina in Sancraiu (Sfantu Gh ...

Sâncraiu

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă

35.000 €

Casuta din lemn,cu 520mp teren intravilan,zona ...

Sâncraiu

2 camere
50 mp
520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

48.000 €

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Sâncraiu

f.s. 40 m
Agenție

2 luni în urmă

250.000 €

Casa primitoare si apreciabila, areal cu linist ...

Sâncraiu

5 camere
145 mp
534 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

240.000 €

Casa sub padure, langa Sfantu Gheorghe

Sâncraiu

4 camere
180 mp
Agenție

6 luni în urmă
14

149.000 €

Casa de vanzare, sub padure, intr-un cadru natu ...

Sâncraiu

2 camere
70 mp
1.883 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

240.000 €

Casa sub padure, langa Sfantu Gheorghe

Sâncraiu

180 mp
470 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

42.500 €
62.41 € / mp

Teren intravilan/Gradina in Sancraiu (Sfantu Gh ...

Ilieni

La ~5km distanță

681 mp
681 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

58.000 €
10 € / mp

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Ilieni

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

9.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Dobolii de Jos!

Ilieni

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren

Agenție

6 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Ilieni

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

7.500 €
1.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Dobolii de Jos, ...

Ilieni

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

275.000 €

Fabrica de produse lactate birouri 1.300mp tere ...

Ilieni

La ~5km distanță

483 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

21.960 €
45 € / mp

FILM! Liniste si aer curat in proximitatea Muni ...

Ilieni

La ~5km distanță

488 mp
488 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

214.650 €
4.50 € / mp

Teren intravilan agricol.

Ilieni

La ~5km distanță

47.700 mp
47.700 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

1.370.520 €
43.36 € / mp

Proprietate remarcabila: 32.000mp teren, acces ...

Ilieni

La ~5km distanță

31.605 mp
31.605 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

319.900 €
3.50 € / mp

Zona de agrement cu doua lacuri Brasov

Ilieni

La ~5km distanță

91.400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

250.000 €

Casă tip duplex de vânzare în Il ...

Ilieni

La ~5km distanță

20 camere
618 mp
1.173 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

133.200 €
18 € / mp

Teren intravilan industrial 7400 MP com. Ilieni ...

Ilieni

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Construcții