Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
8

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Sita B ...

Zăbrătău

6.500 mp teren
Fâneață
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
12.15 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Crasna

La ~5km distanță

4.320 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Ieri
7

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sita Buzaului Za ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

144.999 €

Casa de vanzare in Intorsura BUZAULUI, Pret NEG ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4 camere
270 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

29.000 €
5.04 € / mp

Teren de vanzare 5,755mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

7 luni în urmă
10

53.900 €

Casă familială de vânzare î ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

2 camere
92 mp
400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

109.000 €

Casă familială de vânzare î ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

35.500 €
15.48 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

2.293 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

57.600 €
12 € / mp

Teren de vânzare în Sita Buzăulu ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
18

52.900 €

Gospodarie traditionala cu teren de 1323 mp

Merișor

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

249.800 €

Ansamblu:doua case+anexe+domeniu de 10.101mp, I ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

475 mp
10.101 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

44.900 €

Comision 0%! Proprietate in natura, priveliste ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1.614 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.500 €
5.03 € / mp

Teren de vanzare 11,435mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~5km distanță

11.435 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
10

160.000 €

Hală industrială de vânzare &#23 ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
10

84.900 €

Casă de vânzare în Sita Buz&#259 ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

19.900 €
2.44 € / mp

Două terenuri extravilane de vânzare ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

8.157 mp teren
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200.000 €
250.000 €

UTGENT,si variante. LangaBRASOV 1,35ha casa de ...

Buzăiel

La ~10km distanță

2 camere
170.000 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Teren la poalele padurii,Buzaiel,Vama Buzaului, ...

Buzăiel

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €
16.02 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Scrădoasa

La ~10km distanță

21.846 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

82.900 €
16.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Barcani, cu priv ...

Barcani

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

16.900 €
2.91 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sarama?, pe punc ...

Barcani

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

149.900 €

Casa moderna, independenta energetic, de vanzar ...

Barcani

La ~10km distanță

127 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

18.900 €
4.50 € / mp

De vanzare teren par?ial intravilan in Sarama?, ...

Barcani

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.900 €
12.42 € / mp

Teren de vanzare in comuna Barcani!

Barcani

La ~10km distanță

6.837 mp
6.837 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.900 €
3.82 € / mp

De vanzare teren extravilan in Sarama?!

Barcani

La ~10km distanță

6.519 mp
6.519 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

18.900 €
18.09 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Barcan ...

Barcani

La ~10km distanță

1.045 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
15

149.000 €

Casa deosebita, 3000 mp teren, 6 camere zona li ...

Barcani

La ~10km distanță

6 camere
160 mp
3.000 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

220.000 €

casa familiala de vanzare

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

220 mp
1.700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă

14.400 €

FILM! Teren extravilan 682 mp rulota, Floroaia, ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
9

299.900 €

Casa individuala | 4 camere | Teren generos

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
750 mp teren