Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

43.000 €
12.84 € / mp

Teren oferit spre vanzare, Sambotin 3549 mp

Sâmbotin

3.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

57.000 €

Apartament doua camere

Gornăcel

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1
1976
Agenție

Mai mult de un an
2

38.000 €
10.56 € / mp

Teren intravilan langa apa si padure

Cartiu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 19 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €
17.32 € / mp

Teren Intravilan (2309 mp), situat in Turcinest ...

Cartiu

La ~5km distanță

2.309 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

34.000 €

Casa de vanzare - Turcinesti - Horezu

Horezu

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

170.000 €

Oportunitate investitie in Turcinesti - la apro ...

Turcinești

La ~5km distanță

4 camere
337 mp
3.654 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

139.000 €

Casa 4 Camere + Teren (6500mp) si Anexe, Turcin ...

Turcinești

La ~5km distanță

4 camere
270 mp
6.500 mp teren
1986
Agenție

3 luni în urmă
7

34.000 €

Casa de vanzare - Turcine?ti - Horezu

Turcinești

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
1.378 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

52.000 €
59.98 € / mp

Teren Intravila (867 mp), Cartier Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

867 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

75.000 €
76.37 € / mp

Teren Intravila (982 mp) si Anexa, Cartier Turc ...

Turcinești

La ~5km distanță

982 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

56.000 €

Casa in comuna Schela

Turcinești

La ~5km distanță

3 camere
4.400 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

45.000 €

Apartament de vanzare /schimb

Turcinești

La ~5km distanță

2 camere
39 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
10.56 € / mp

Teren intravilan langa apa si padure

Turcinești

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

19.600 €
14 € / mp

Teren intravilan Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

25.750 €
20.20 € / mp

Teren de Vanzare in Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

1.275 mp
1.275 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

29.220 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 970mp, Turcinesti

Turcinești

La ~5km distanță

974 mp
974 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

89.000 €
28.08 € / mp

Parcela teren intravilan, 3169mp, Tetila

Tetila

La ~5km distanță

3.169 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

850.000 €

*Conac impresionant* cu arhitectura simetrica - ...

Tetila

La ~5km distanță

20 camere
835 mp
23.220 mp teren
2001
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

52.000 €
9.51 € / mp

Teren cu casa rustica zona Sambotin

Schela

La ~5km distanță

5.470 mp
5.470 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

28.000 €

Vand gars in spate la mall

Schela

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

44.000 €

Schimb Crama din piatra casa batraneasca beci d ...

Schela

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
5.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, Iezureni Gorj

Iezureni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

160.000 €

Vand casa + teren IEZURENI

Iezureni

La ~5km distanță

6 camere
307 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

140.000 €

PRET REDUS ! Casa D+P+M situata in Targu Jiu, s ...

Iezureni

La ~5km distanță

4 camere
307 mp
Agenție

1 lună în urmă
17

145.000 €

Casa 3 Camere, Parter, Iezureni - Strada Stejar ...

Iezureni

La ~5km distanță

3 camere
143 mp
479 mp teren
f.s. 30 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

176.148 €
27 € / mp

Vanzare loturi teren intravilan – 6.524 mp, car ...

Iezureni

La ~5km distanță

6.524 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

30.000 €
18.40 € / mp

Vanzare teren intravilan 1630 mp, cartier Iezur ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.630 mp teren
Agenție

22 ore în urmă

89.838 €
18 € / mp

Vanzare teren intravilan 4991 mp, cartier Iezur ...

Iezureni

La ~5km distanță

4.991 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

67.000 €

Apartament 2 camere , 47 mp , zona C.A.M

Iezureni

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €
81.54 € / mp

Vânzare teren intravilan 1533 mp, dublu acces - ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Construcții