8 luni în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan+extravilan
35.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.88 €
/ mp
Turcineşti, Judeţul Gorj
Descriere teren
Sesizează o problemă
Se vinde un teren situat in satul Rugi, comuna Turcinesti, la 7 km de orasul Tg-jiu (jud. Gorj), cu un front stradal de 24.82 m, suprafata totala masurata de 7166 mp. Din aceasta suprafata 1718 mp sunt trecuti pe intravilan (70.77 m de la strada), restul fiind pe extravilan. Terenul se preteaza pentru orice constructie, momentan fiind impartit in vie si fanete. In spatele terenului este padure, la 2 metri dupa intrarea in padure se afla si un mic parau. Zona este locuita, exista vecini langa.Terenul are toate utilitatile la strada: curent, gaze, apa, canalizare, cablu TV, internet.Cadastrul si cartea funciara au fost facute recent, in 2024.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Mai 2026
ID anunț: 1621071
Suprafață teren:
7.166 mp