Proprietăți unice: 581
Proprietari: 56
Agenție

3 zile în urmă
1

402.880 €
80 € / mp

Teren 5036 mp, industrial, ideal hala, Parcul I ...

Săcălaz

5.036 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
14

179.990 €

COMISION 0%, CASĂ MODERNĂ IN SACALAZ, 4 Camere, ...

Săcălaz

4 camere
102 mp
290 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

165.000 €

Sacalaz, Disponibil imediat, Regim P+E

Săcălaz

4 camere
117 mp
292 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.361 €
48.40 € / mp

Teren de vanzare in Sacalaz - oferta limitata!!

Săcălaz

524 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

550.000 €

Casa+Spatii+Teren 3810 mp teren - Sacalaz-COMIS ...

Săcălaz

350 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

144.900 €

Casă 1/2 duplex cu regim de înălțime P+M-Sacala ...

Săcălaz

4 camere
98 mp
250 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
14

179.000 €

Casa tip duplex de vanzare Sacalaz

Săcălaz

5 camere
160 mp
300 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
46.80 € / mp

LOT-uri de vanzare 641 mp | Sacalaz

Săcălaz

641 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

218.990 €

COMISION 0%, Casa Individuala, 110mp, Teren 148 ...

Săcălaz

3 camere
110 mp
1.480 mp teren
2015
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
46

249.990 €

COMISION 0% Casa smart & independenta energetic ...

Săcălaz

3 camere
88,51 mp
628 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
44

275.990 €

COMISION 0% Casa individuala cu 4 camere de van ...

Săcălaz

4 camere
159,53 mp
582 mp teren
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
2,500.00 € / mp

Teren 657 mp, de vanzare, zona Pausa, ideal inv ...

Săcălaz

22 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

38.520 €
60 € / mp

COMISION 0%, Teren 642mp, PUZ NOU, Utilitati in ...

Săcălaz

642 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

69.000 €
110.40 € / mp

Teren pentru CASA de vanzare in SACALAZ la intr ...

Săcălaz

625 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
21

259.900 €

COMISION 0%, CASA INDIVIDUALA, 5 CAMERE, 175 MP ...

Săcălaz

5 camere
175 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 săptămână în urmă
20

219.990 €

Casa individuala, 6 camere, 155 mp utili, 600 m ...

Săcălaz

6 camere
155 mp
600 mp teren
2013
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

94.434 €
117.16 € / mp

Teren Sacalaz - 806 mp, cu proiect si autorizat ...

Săcălaz

806 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

60.000 €
91.46 € / mp

Vând parcela în Sacalaz cartierul Teiului

Săcălaz

656 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

169.990 €

COMISION 0%, Duplex Neobisnuit, 4 Camere,Spatiu ...

Săcălaz

4 camere
100 mp
330 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

250.000 €

Săcălaz | Casă parter + mansardă | 100 mp utili ...

Săcălaz

3 camere
150 mp
630 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

269.000 €

Casă Duplex tip P+E+M lângă Timi ...

Săcălaz

5 camere
204 mp
780 mp teren
2007
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

134.990 €

COMISION 0%, DUPLEX 5 CAMERE, 127 mp, 560 mp T ...

Săcălaz

5 camere
127 mp
560 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
24

214.990 €

COMISION 0%, DUPLEX 5 CAMERE, 127 mp, 280 mp T ...

Săcălaz

5 camere
127 mp
280 mp teren
2022
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

62.000 €
86.35 € / mp

De vanzare teren intravilan Sacalaz, 718 mp. Zo ...

Săcălaz

718 mp
718 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

21.500 €
32.000 €
35.83 € / mp

Săcălaz | Parcele teren în PUZ | 600–800 mp | F ...

Săcălaz

600 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
19

184.800 €

Duplex | Parter + Etaj | Toate utilitatile | Cu ...

Săcălaz

4 camere
129 mp
300 mp teren
2026
Agenție

2 zile în urmă
18

219.000 €

Casa Individuala 3 Camere Sacalaz

Săcălaz

3 camere
95 mp
1.487 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

402.880 €
80 € / mp

Teren 5036 mp, industrial, ideal hala, Parcul I ...

Săcălaz

5.036 mp
5.036 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

27.000 €
50 € / mp

Parcele de teren disponibile in Sacalaz-Posibil ...

Săcălaz

540 mp
540 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

67.500 €
101.05 € / mp

Teren cu autorizatie si bransamente-Sacalaz

Săcălaz

668 mp teren
Construcții