Proprietăți unice: 59
Proprietari: 9
Agenție

Ieri
15

39.500 €

Casa cu acoperisul ars cu teren intravilan, 764 ...

Răzvad

72 mp
764 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

149.000 €

Spatiu Comercial Premium in Razvad | Afacere la ...

Răzvad

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

110.000 €

Casă de vânzare

Răzvad

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
20

175.000 €

Spațiu Comercial lângă Târg ...

Răzvad

100 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
16

52.000 €
23.13 € / mp

Vanzare teren intravilan, Razvad

Răzvad

2.248 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
3

290.193 €

Proprietate completă: casă, terenuri și anexe î ...

Răzvad

5 camere
230 mp
7,14 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
17.86 € / mp

Teren in Razvad intravilan 1400mp cu acces la c ...

Răzvad

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
7.45 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, in Exclusivitate, ...

Răzvad

3.355 mp
3.355 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
17.95 € / mp

Teren intravilan in Comuna Razvad 1950mp cu acc ...

Răzvad

1.950 mp
1.950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

200.000 €

Spatiu birouri de vanzare in Viforata

Răzvad

225 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
51.28 € / mp

Oportunitate de Investitie in Razvad -Teren de ...

Răzvad

1.170 mp
1.170 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

33.000 €
20 € / mp

Teren de Vanzare in Razvad-Oportunitate Excelen ...

Răzvad

1.650 mp
1.650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

52.000 €

Vand teren intravilan, pe aleea Manastirii

Răzvad

f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

189.000 €

Duplex Modern la 3 min de Targoviste Design Nou ...

Răzvad

4 camere
124 mp
215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €

Casa de vacanta sau permanenta langa Targoviste ...

Răzvad

3 camere
70 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

50.000 €

Lazuri casa indiciduala la rosu

Răzvad

3 camere
129 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

125.000 €

Casa de vanzare in Razvad

Răzvad

3 camere
144 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

93.400 €

Apartament premium cu 2 camere 51 mp | Imobil 2 ...

Răzvad

2 camere
51 mp
Parter / 1
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

224.999 €

Re?edin?a deosebita 5 Camere | 200 mp Utili | 1 ...

Răzvad

5 camere
200 mp
918 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

104.500 €

Casa spatioasa cu gradina si zona de relaxare, ...

Răzvad

5 camere
140 mp
850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

160.000 €

Vanzare casa P + M 5 camere Valea Voievozilor R ...

Răzvad

5 camere
203 mp
405 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

177.300 €

Casa Noua Moderna 4 Camere, 3 Bai - 3 min de Ta ...

Răzvad

5 camere
148 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

99.500 €
119.999 €

Apartament 3 camare, 83 mp construiti, zona Cen ...

Răzvad

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,500 € și 119.999 €
Agenție

1 lună în urmă
14

112.000 €

Apartament 2 camere, 61 mp, terasa 90 mp, zona ...

Răzvad

2 camere
61 mp
Parter / 4
2022
Agenție

1 lună în urmă
2

35.722 €
7.50 € / mp

Comision 0 - Vanzare teren intravilan, cu poten ...

Răzvad

4.763 mp
4.763 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

139.950 €

La doar 7 km fata de oras! Vanzare Casa P+M Tar ...

Răzvad

5 camere
146 mp
880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

153.000 €
30 € / mp

Teren 5100mp de vanzare, acces asfaltat

Răzvad

5.100 mp
5.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

136.545 €
15 € / mp

Oportunitate!Teren de vanzare Comuna Razvad, Sa ...

Răzvad

9.103 mp
9.103 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

65.000 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Răzvad

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

350.000 €

Centru Comercial, 293 mp, Aleea Manastirea Deal ...

Răzvad

293 mp utili
2006