Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
11

350.000 €

Vila premium cu lac privat si panorama catre Ma ...

Cheișoara, Râșnov

3 camere
320 mp
4.150 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

500.000 €
25.85 € / mp

Teren de vanzare Intravilan 19.341 mp – Cheile ...

Cheișoara, Râșnov

19.341 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

730.000 €

Pensiunea Turistica Cheile Cetatii - Rasnov - 7 ...

Cheișoara, Râșnov

20 mp utili
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350.000 €

Vila premium cu lac privat si panorama catre Ma ...

Cheișoara, Râșnov

3 camere
320 mp
4.150 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

418.000 €
38 € / mp

Teren intravilan Rasnov

Sud, Râșnov

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

290.000 €
25 € / mp

Teren intravilan la DN 73 iesire din Rasnov spr ...

Exterior Sud, Râșnov

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

130.000 €
14.77 € / mp

Teren cu vedere superba spre Cheile Rasnoavei, ...

Exterior Est, Râșnov

La ~5km distanță

8.800 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

95.000 €

Vand schimb apartament la cheie

Râșnov

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1977
Agenție

8 luni în urmă
20

475.832 €
393.250 €

Casa noua 150 mp Rasnov

Râșnov

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

269.900 €

Casă cu potențial turistic în Râșnov, singur in ...

Râșnov

La ~5km distanță

10 camere
360 mp
786 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
20

257.000 €

Rasnov, proprietate superba, rezidential si afa ...

Râșnov

La ~5km distanță

5 camere
156 mp
250 mp teren
1970
Agenție

3 luni în urmă
9

75.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 500 mp intre case , construc?i ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

329.000 €

Râșnov, casă săsească ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

9 camere
350 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

150.000 €

Apartament de lux in Rasnov, 3 camere | 2 bai | ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 5 / 6
2025
Agenție

3 luni în urmă
17

225.000 €
239.000 €

Casă modernă 4 camere, 120 mp utili, teren 320 ...

Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
320 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă

103.500 €

COMISION 0% | Teren 23.000 mp | Extravilan | Ra ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

f.s. 97 m
Agenție

2 luni în urmă
10

187.000 €

Râșnov - zona Eminescu, casa cu 1000 ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
21

165.000 €

Cladire P+4 Rasnov- Central, IDEAL INVESTITIE.

Central, Râșnov

La ~5km distanță

1.380 mp utili
4E
2000
Agenție

3 luni în urmă
12

270.000 €

Casa de vacanta moderna intr-un cadru natural d ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
Agenție

5 luni în urmă
6

110.400 €
120.000 €
69 € / mp

Teren intravilan Râșnov

Central, Râșnov

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

169.000 €

Casa tip duplex | 4 camere | Ra?nov zona lini?t ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
170 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 169,000 € și 169.900 €
Agenție

Mai mult de un an
3

1.034.600 €
70 € / mp

Teren Rasnov giratoriu zona Kauflad

Exterior Sud, Râșnov

La ~5km distanță

14.780 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

38.000 €
45.45 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + autoriza?ie in curs, ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

836 mp
836 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

210.000 €

Casa renovata 2024 cu 2 apartamente separate Ra ...

Central, Râșnov

La ~5km distanță

145 mp
420 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
3

155.194 €
128.260 €
14.11 € / mp

Teren zona Cheile Rasnoavei, Judet Brasov

Râșnov

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

185.000 €

CASA DE VANZARE STIL DUPLEX

Central, Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
179 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

189.000 €

Casa Rasnov, Central, str. Ghimbasel

Central, Râșnov

La ~5km distanță

10 camere
350 mp
512 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
36

269.000 €

CASA DE VANZARE IN RASNOV- IN EXCLUSIVITATE

Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
182 mp
486 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
10

85.000 €
85 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Rasnov

Râșnov

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

129.000 €
11.12 € / mp

Teren 11.600 mp – Râșnov, zona Tabăra, 230 m de ...

Râșnov

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Extravilan
Agricol