Proprietăți unice: 21
Proprietari: 4
Dezvoltator
Promovată

10 luni în urmă
1

99.777 €

Apartament 2 camere, acceptam credit, avans min ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 8
2026
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

130.000 €

Apartament 2 camere decomandat zona Afi

Hărmanului, Brașov

2 camere
55 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

150.000 €
152.500 €

3 camere spatios, 83 mp, decomandat, P/4, balco ...

Hărmanului, Brașov

3 camere
82,8 mp
Parter
1973

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

109.000 €

Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov

Hărmanului, Brașov

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 4
1960
Agenție

3 luni în urmă
10

114.000 €

Apartament 2 camere Harmanului,renovat,mobilat- ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 9
1979
Agenție

3 luni în urmă
13

101.000 €

Apartament 2 camere decomandat - zona Centrul C ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 101,000 € și 109.000 €
Agenție

3 luni în urmă
8

127.000 €
119.000 €

Apartament 2 camere complet renovat - str. Hărm ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
53 mp
Parter
1973
Agenție

7 luni în urmă
20

118.580 €
124.630 €

APARTAMENT 2 CAMERE - LIVING BUCATARIE OPEN-SPA ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
53 mp
Etaj 7 / 7
2021
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

89.000 €

Apartament 2 camere centru nou Bra?ov

Hărmanului, Brașov

2 camere
40 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

210.000 €

Reprezentare exclusiva !Casa 4 camere Izvor Str ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
100 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

189.900 €

Unicat: Apartament 5 camere | HarmanuluiGarii

Hărmanului, Brașov

5 camere
97 mp
1979
11E
Agenție

1 lună în urmă
20

360.000 €

DUPLEX 8 camere de vanzare| Constructie noua| I ...

Hărmanului, Brașov

8 camere
206,68 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

180.000 €

CASA TIP DUPLEX cu 4 camere de vanzare| Cartier ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
103,34 mp
252 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

230.000 €

CASA 4 camere, constructie noua| Cartier Izvor ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
117,63 mp
397 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
9 € / mp

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărmanului, Brașov

16.000 mp
16.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

101.900 €

Apartament 2 camere Centru-Civic ,Harmanului,de ...

Hărmanului, Brașov

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 4
1960
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

322.000 €

Spatiu comercial Sanpetru, Brasov

Hărmanului, Brașov

Agenție

6 luni în urmă
20

259.000 €

Casa smart finisaje premium, 700 mp teren Carti ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
102 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

144.000 €

Particular - Apartament 4 camere str Harmanului ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
80 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

26.500 €
22.03 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 1203 mp, zona Harm ...

Hărmanului, Brașov

1.203 mp teren
f.s. 46 m
Agenție

Mai mult de un an
13

175.000 €

Casa individuala intabulata, incalzire in pardo ...

Hărmanului, Brașov

4 camere
500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

109.995 €

Apartament 3 camere Sanpetru | Reducere 5.000 e ...

Hărmanului, Brașov

3 camere
62 mp
Etaj 1 / 2
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

3.000.000 €
209.79 € / mp

Teren 14.300 mp zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

14.300 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
9

452.800 €
100 € / mp

Teren Intravilan Zona Rezidentiala

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

4.528 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
16

149.000 €

Eleganta si simplitate - Centrul Civic, renovat ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 2 / 4
1975

Agenție

Mai mult de un an
8

98.000 €

Spatiu depozitare

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

120 mp utili
60 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

86.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Garii

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1987
Agenție

10 luni în urmă
9

28.000 €
12.61 € / mp

Teren intravilan Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

440.000 €
59.88 € / mp

Teren industrial cu PUZ de vânzare in Brașov

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

7.348 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

73.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan I Brasov, Zona Triaj - 25 Euro ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

2.920 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

559.200 €
100 € / mp

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp teren
Construcții