Proprietăți unice: 393
Proprietari: 73
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

150.000 €

Hala Industrială / Agricolă | 800 MP Construcți ...

Sud-Est, Rădăuți

Agenție

2 săptămâni în urmă
32

199.990 €

Casă de vânzare Rădăuți

Est, Rădăuți

5 camere
129,26 mp
343 mp teren
2000
Agenție

20 ore în urmă

45.000 €

Apartament 2 camere, etj 1, Radauti

Central, Rădăuți

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 1
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

13.500 €

Garsonieră de vânzare | Zona Hurmuzachi | Parte ...

Central, Rădăuți

1 camere
11,24 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

76.500 €

APARTAMENT 3 CAMERE | 65 MP | PARCARE | BOXA | ...

Central, Rădăuți

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
1974
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

98.000 €

Apartament nou 3 camere de vanzare

Central, Rădăuți

3 camere
78 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
23

170.000 €

Apartament LUX 104 MP | Rădăuți | 2 Băi | Open ...

Sud-Est, Rădăuți

3 camere
104 mp
Etaj 1
2025
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

45.000 €

Vând apartament 2 camere | 50 mp| Rădăuți

Central, Rădăuți

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

35.000 €

GARSONIERA MOBILATA | UTILATA | CU PARCARE | RA ...

Central, Rădăuți

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

135.000 €

Apartament 3 camere

Central, Rădăuți

3 camere
86 mp
Etaj 2
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

51.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Rădăuți

2 camere
43 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

13.000 €

Garsoniera de vanzare - 11 mp -

Central, Rădăuți

1 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
72 € / mp

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

412 mp
412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

23.444 €

Casa de vanzare Radauti

Central, Rădăuți

4 camere
146 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

133.000 €

Casa spatioasa de vanzare Radauti

Central, Rădăuți

3 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
4

16.000 €
4 € / mp

Teren de vanzare 40 de ari in Radauti

Central, Rădăuți

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

10.800 €
5.91 € / mp

Teren 1,826mp Radauti / Soseaua Centura Radauti

Central, Rădăuți

1.826 mp
1.826 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

13.800 €
5.98 € / mp

Teren 23 ari Radauti / Soseaua Centura Radauti

Central, Rădăuți

2.308 mp
2.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

299.000 €

Casa cu pivni?a, garaj ?i teren de 400 mp in zo ...

Central, Rădăuți

8 camere
160 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 299,000 € și 375.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
4

161.000 €
35 € / mp

Teren intravilan, 4600mp, zona Francei, Radauti

Central, Rădăuți

4.600 mp
4.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
17

16.000 €
4.42 € / mp

Teren extravilan | Rădăuți | 36 ARI

Periferie, Rădăuți

3.618 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

250.000 €

Vand spatiu birou + locuinta Radauti

Est, Rădăuți

4 camere
130 mp
932 mp teren
Individuală
Agenție

1 lună în urmă
3

57.000 €
70.54 € / mp

Teren intravilan | Zona Kaufland Rădăuți | 808 ...

Central, Rădăuți

808 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

225.000 €

Duplex de vânzare | Ultracentral Rădăuți | 140 ...

Central, Rădăuți

3 camere
145 mp
254 mp teren
1970
Agenție

1 lună în urmă
9

40.000 €
8 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 50 ARI | ZONA PERIFERICA RAD ...

Est, Rădăuți

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

78.000 €
39 € / mp

Teren intravilan 20 ari | Rădăuți | Front strad ...

Central, Rădăuți

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
21

44.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE | RADAUTI | 44.000 EURO

Central, Rădăuți

2 camere
44 mp
Etaj 4 / 4
1991
Agenție

1 lună în urmă
10

65.000 €
32.18 € / mp

Teren Intravilan 2020 MP | Zonă Linistita | Rad ...

Nord-Vest, Rădăuți

2.020 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
22

135.000 €

CASA INDIVIDUALA MODERNA | 600 MP TEREN | GARAJ ...

Nord, Rădăuți

4 camere
207 mp
600 mp teren
2015
Agenție

2 luni în urmă
10

79.500 €
81.000 €

Apartament 105 mp | Zona Putnei | Renovat Compl ...

Exterior Nord, Rădăuți

3 camere
105 mp
Etaj 5 / 5
2008