Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

46.400 €
16 € / mp

Vand teren intravilan in Radaseni lunga padure ...

Rădășeni

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

155.000 €

Vand casa cu teren in Radaseni pretabila pentru ...

Rădășeni

3 camere
90 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

33.600 €
3.50 € / mp

Teren extravilan, 9.600 mp, intrare Rada?eni

Rădășeni

9.600 mp
9.600 mp teren
f.s. 4 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

13.500 €
2.50 € / mp

Teren extravilan, 5.400 mp, intrare Rada?eni

Rădășeni

5.400 mp
5.400 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

1 lună în urmă
7

25.000 €
15.75 € / mp

Teren intravilan in Radaseni 1587mp cu toate ut ...

Rădășeni

1.587 mp
1.587 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

150.000 €

Vand casa tip duplex 120m2 in Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

6 camere
300 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

80.000 €

Casa la Ro?u - 270 MP - Vedere Panoramica - Fal ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
270 mp
793 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

36.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan - Construc?ie Casa - Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

450 mp teren
f.s. 15 m

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

390.000 €

Casa superba Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

4 camere
233 mp
1.520 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €

Vand garsoniera

Fălticeni

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60.000 €

Apartament 2 Camere - Zona Linistita, 60000 Neg ...

Fălticeni

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
9

68.000 €
73.000 €

Apartament 3 camere - etaj 3

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
65,78 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

292 €

Apartament 2 camere 55mp, balcon, Falticeni - v ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4
1988
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

80.000 €

Vanzare apartament

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
1983
Agenție

10 luni în urmă
10

85.000 €

Apartament 3 camere Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
1981
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €

Vand apartament semodecomandat, 3 camere, ultra ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

300.000 €

Casa de vanzare In Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

350 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

49.545 €

Garsoniera noua Falticeni - Vesta Central - blo ...

Fălticeni

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 4 / 5
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

116.468 €

Apartamente 3 camere ultracentral Falticeni – V ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
71,3 mp
Etaj 2 / 5
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

101.693 €
84.044 €

Apartamente 2 camere ultracentral Falticeni – V ...

Fălticeni

La ~5km distanță

2 camere
51,45 mp
Etaj 2
2026
Agenție

8 luni în urmă
7

62.900 €

Apartament decomandat 2 camere, complet renovat

Fălticeni

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

80.000 €

Vand apartament cu 3 camere, ?i garaj

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

109.000 €

Aparament 3 camere Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4
1982
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

235.000 €

Vila de vanzare

Fălticeni

La ~5km distanță

6 camere
280 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

55.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat; Etaj 3 4, o ...

Fălticeni

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

57.500 €

Apartament 2 camere decomandat

Fălticeni

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
6

235.000 €

Teren 6,300 MP +casa de vanzare in orasul Falti ...

Fălticeni

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
6.300 mp teren
f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

84.000 €
82.000 €

Apartament cu 3 camere are 2 bai situat la etaj ...

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1979
Agenție

Mai mult de un an
9

69.500 €

APARTAMENT 3 CAMERE 55 m.p cu dressing mare

Fălticeni

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 2
1985
Agenție

9 luni în urmă
6

51.110 €
36.51 € / mp

Teren 1400mp de vanzare Falticeni

Fălticeni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții