Proprietăți unice: 5897
Proprietari: 1660
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
8

78.000 €

Casa de vinzare

Central, Boldești-Scăeni

4 camere
100 mp
1.000 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

11 ore în urmă
12

95.000 €

Apartament cu 2 Camere/Gageni/Paulesti

Găgeni

2 camere
50 mp
Etaj 1
2024
Agenție

12 ore în urmă
15

64.900 €

ULTRACENTRAL - Apartament 2 camere de vânz ...

Ultracentral, Ploiești

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
1968

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

13 ore în urmă
10

179.000 €
125.09 € / mp

Teren 1430 cu autorizație pentru 2 case | Casă ...

Păulești

1.431 mp teren
Construcții
Agenție

13 ore în urmă
4

89.000 €
62.54 € / mp

Teren 1423 mp cu deschidere 32 m | Posibilitate ...

Păulești

1.423 mp teren
Construcții
Agenție

13 ore în urmă
8

268.000 €
93.90 € / mp

Teren pentru dezvoltare premium lângă pădure | ...

Păulești

2.854 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

15 ore în urmă
12

139.000 €

Apartaent cu 3 Camere /Gageni/Prahova

Găgeni

3 camere
100 mp
Parter / 2
2024
Agenție

15 ore în urmă
10

45.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Apartament zona Malu ...

Malu Roșu, Ploiești

2 camere
42 mp
Parter / 4
1978
Agenție

16 ore în urmă
9

47.000 €

Apartament 3 camere – Șoseaua Nordului nr. 11 | ...

Nord - Spitalul Județean, Ploiești

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 4
1968
Agenție

17 ore în urmă
2

495.000 €

Hala si birouri cu teren in zona Nord Albert, P ...

Nord, Ploiești

Bancă
Comision 0%

17 ore în urmă
1

63.500 €

Teren, casa si garaj

Breaza de Jos

3 camere
100 mp
2.028 mp teren
f.s. 13.840000152588 m
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
8

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan construibil de vanzare- ''DUMB ...

Izvoarele

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

19 ore în urmă
21

55.000 €

Apartament 3 camere Breaza Central | 56 mp | ba ...

Central, Breaza

3 camere
56 mp
Etaj 4
1979
Agenție

19 ore în urmă
22

45.000 €
18.44 € / mp

Teren intravilan 2440mp cu autorizație de const ...

Valea Târsei

2.440 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
12

90.000 €

Studio cochet cu vedere panoramică

Zamora, Bușteni

1 camere
35 mp
25 mp teren
2012
Agenție

20 ore în urmă
23

66.500 €

Apartament 2 camere mobilat și utilat &#82 ...

Sud, Ploiești

2 camere
46,62 mp
Etaj 2 / 4
1967
Agenție
Comision 0%

22 ore în urmă
5

165.000 €

Casă P+1 de vânzare · Lacul Verde, T& ...

Zahanaua

4 camere
150 mp
700 mp teren
f.s. 16.5 m
Agenție
Comision 0%

Ieri
9

31.900 €

Garsonieră de vânzare – 22 Mp Utili - Parter - ...

Vest, Ploiești

1 camere
22 mp
Parter / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
9

120.000 €

CASA VACANTA BUSTENI

Central, Bușteni

4 camere
150 mp
270 mp teren
2001
Agenție

Ieri
2

70.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN //SECIU

Central, Boldești-Scăeni

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.500 €
3 € / mp

Vabd teren intravilan

Gâlmeia

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
15

46.000 €

Vanzare apartament 2 camere, Vest, Ploiesti

Vest, Ploiești

2 camere
52 mp
Etaj 10 / 10
1975
Agenție

2 zile în urmă
23

105.000 €

Vanzare apartament 4 camere, Republicii, Ploies ...

Republicii, Ploiești

4 camere
77 mp
Etaj 4 / 4
1983
Agenție

2 zile în urmă
8

145.200 €

Studio de lux zona ultracentrala/ Bucegi, Ploie ...

Central, Ploiești

1 camere
38 mp
Etaj 3 / 10
2025
Agenție

2 zile în urmă
12

181.500 €

2 CAMERE // BUCEGI 12 // CENTRAL // APARTAMENT ...

Central, Ploiești

2 camere
53,55 mp
Etaj 3
2025
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
23

117.000 €

Casa 5 camere, caramida, garaj, pivnita — Canta ...

Cantacuzino, Ploiești

5 camere
145 mp
311 mp teren
1940
Agenție

3 zile în urmă
34

169.000 €

Casa de vanzare in Campina, zona centrala

Central, Câmpina

3 camere
110 mp
835 mp teren
1939
Agenție

3 zile în urmă
8

24.999 €
13.83 € / mp

intravilan Tiparesti, relaxare aproape de padur ...

Țipărești

1.807 mp teren
f.s. 80 m
Construcții
Intravilan