Proprietăți unice: 121
Proprietari: 8
Agenție

3 zile în urmă
22

238.500 €

Apartament cu 4 camere de vânzare

Poiana Brașov

4 camere
112 mp
Etaj 2 / 3
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
27

1.780.000 €

Hotel de +20 de camere in renumita statiune tur ...

Poiana Brașov

600 mp utili
2015
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

190.000 €
190 € / mp

Poiana Brașov | teren cu panoramă largă către m ...

Poiana Brașov

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă

900.000 €

O alegere inspirata in inima vestitei statiuni ...

Poiana Brașov

250 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

285.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE, RENOVAT IN HOTELUL ALPIN, ...

Poiana Brașov

3 camere
101 mp
Etaj 7 / 12
2009
Agenție

18 ore în urmă
1

441.000 €
45 € / mp

Teren Poiana Bra?ov

Poiana Brașov

9.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

5.500 €

Perioade apartamente Vila de aur Poiana Brasov

Poiana Brașov

3 camere
128 mp
Etaj 1 / 3
1995
Agenție

1 lună în urmă
7

49.200 €
24 € / mp

TEREN EXCLUSIV PENTRU INVESTIȚIE ÎN ZONĂ DE AGR ...

Poiana Brașov

2.050 mp teren
Intravilan
Pădure
Agenție

1 lună în urmă
4

6.039.412 €
219.61 € / mp

OPORTUNITATE ! Teren PROIECT REZIDENȚIAL ULTRAL ...

Poiana Brașov

27.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

1.950.000 €
15 € / mp

Teren superb Poiana Brasov Poiana Cristianului

Poiana Brașov

130.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

130.000 €
130 € / mp

Teren cu potential:1.000 mp,proiect turistic/re ...

Poiana Brașov

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
22

471.900 €

Loc de vis | Poiana Brasov-Silver Mountain

Poiana Brașov

4 camere
185 mp
Parter / 3
2012
Agenție

1 lună în urmă
13

295.000 €

Apartament 2 camere – Ultracentral, Poiana Braș ...

Poiana Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

275.000 €

Apartament 2 Camere Poiana Brasov

Poiana Brașov

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție

1 lună în urmă
10

383.500 €
59 € / mp

Teren Intravilan 6500 MP- Valea Poienii Aviator ...

Poiana Brașov

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
24

290.000 €

130 mp utili, 3 camere, Silver Mountain, Poiana ...

Poiana Brașov

3 camere
131 mp
Etaj 1 / 7
2009
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
23

194.500 €

Oportunitate de investitie ! Apartament cu 3 c ...

Poiana Brașov

3 camere
71 mp
Etaj 1 / 2
2005
Agenție

2 luni în urmă
5

1.250.000 €
362.32 € / mp

Lot de teren pentru hotel sau ansamblu de vacan ...

Poiana Brașov

3.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

2.490.000 €
238.51 € / mp

Teren intravilan 10.440 mp – Poiana Bra&# ...

Poiana Brașov

10.440 mp teren
f.s. 217 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

453.750 €
323.18 € / mp

Teren intravilan în Poiana Brașov 1404 mp, str. ...

Poiana Brașov

1.404 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
14

219.615 €
181.500 €

Apartamente în vilă construite în 2024, cu priv ...

Poiana Brașov

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 3
2024
Agenție

2 luni în urmă
5

700.000 €
350 € / mp

Teren intravilan cu PUZ Poiana Brasov

Poiana Brașov

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
29

1.295.000 €

Clădire multifuncțională în Poiana Brașov – opo ...

Poiana Brașov

12 camere
878 mp
1.404 mp teren
2002
Agenție

3 luni în urmă
8

163.000 €

Apartament 2 camere de vacanta - Poiana Brasov

Poiana Brașov

2 camere
46 mp
Parter / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
4

2.250.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 15.000 mp, Poiana Mica

Poiana Brașov

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
58

1.699.000 €

Vila în Poiana Brașov – Refugiu exclusivist și ...

Poiana Brașov

14 camere
584 mp
596 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

3.200.000 €
492.31 € / mp

Teren intravilan cu PUD aprobat – Central, Poia ...

Poiana Brașov

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

220.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Silver Mounta ...

Poiana Brașov

2 camere
80,14 mp
Parter / 5
2010
Agenție

3 luni în urmă
19

170.000 €
150.000 €

Apartament premium, 2 camere, mobilat si utilat ...

Poiana Brașov

2 camere
46,4 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

4 luni în urmă
34

188.000 €

Comision 0 - Apartament în vilă, spațios, prive ...

Poiana Brașov

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 2
2004